बेनी अस्पतालका विरामीलाई फलफुल वितरण

बेनी बिहिबार जेठ २ गते । बिहिबार देखी एशियाका तारा, महामानव, भगवान गौतम बुद्धको २६४३ औ जयन्ति एवम् लुम्बिनी दिवसको अवसरमा पहिलो दिन बेनी अस्पतालका विरामीहरुलाई फलफुल वितरण गरिएको छ ।


बुद्ध जयन्ति तथा लुम्बिनी दिवस समारोह समिति बेनी को आयोजना र नेपाल मगर बौद्ध सेवा समाजको संयोजकत्वमा बिहिबार सदरमुकाम बेनीमा रहेको बेनी अस्पतालका २४ जना बिरामीहररुलाई फलफुल बितरण गरिएको बुद्ध जयन्ति तथा लुम्बिनी दिवस समारोह समिति सदस्य सचिव याम शाक्यले जानकारी दिनुभयो ।यसैगरी दिवसका अवसरमा विद्यार्थीहरुका लासग बौद्ध शिक्षा कार्यक्रमको अयोजना गरिएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

तमानखोला गाउँपालिकाद्धारा बालगृह सञ्चालन

म्याग्दी। बागलुङको तमानखोला गाउँपालिकाले पालिका भित्र रहेका अनाथ, असहाय, अपाङ्गता भएका, अति गरिब बिपन्न बालबालिकाहरुको संरक्षणको लागि बालगृह सञ्चालनमा ल्याएको छ।उनीहरुलाई पालिकाले निशुल्क शिक्षा, स्वास्थ्य, खान, बस्न लगायतको व्यवस्था गरेको छ ।…

thumbnail

मधेश सरकारले मधेश आन्दोलन र जनयुद्धका शहीद परिवारलाई मासिक २१ हजार दिने

जनकपुरधाम । मधेश प्रदेश सरकारले मधेश आन्दोलन र जनयुद्धका शहीद परिवारलाई मासिक २१ हजारका दरले आर्थिक सहयोग प्रदान गर्ने भएको छ । सरकारले मधेशी शहीद प्रतिष्ठानमार्फत् मासिक आर्थिक सहयोगसँगै शहीदका सन्तानलाई अध्ययनका…

thumbnail

झम्सिखेलमा नयाँ जडान गरिएको ट्राफिक लाइट उद्‍घाटन

काठमाडौँ । काठमाडौँ उपत्यकाको ट्राफिक व्यवस्थापनलाई थप प्रविधिमैत्री बनाउन झम्सिखेल, सरस्वती मन्दिर चोकमा नयाँ ट्राफिक लाइट जडान गरी आजबाट सञ्चालनमा ल्याइएको छ । काठमाडौं उपत्यका ट्राफिक प्रहरी कार्यालय, रामशाहपथले ललितपुर महानगरपालिका वडा…