म्याग्दी साहित्य संचारको तेस्रो अधिवेशन ,अध्यक्षमा खत्री

बेनी,आइतबार जेठ २६ गते । म्याग्दी साहित्य सञ्चारको तेस्रो अधिवेशन तथा गजल उत्सव कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । तेस्रो अधिवेशनबाट अध्यक्षमा सन्दिप खत्री सर्वसम्मत चयन हुनुभएको छ। शनिबार बेनीमा समपन्न संचारको तेस्रो अधिवेशनबाट खत्रीको नेतृत्वमा नया कार्यसमिति चयन गरिएको हो ।

कार्यसमितिको उपाध्यक्षमा गंगा बानियाँ, सचिवमा हिरा शर्मा, कोषाध्यक्षमा रोजीना क्षेत्री, सहसचिवमा सन्दीप रिजाल रहेको समितिको सदस्यहरुमा धिरन खत्री, दिपक शर्मा र गणेश सुवेदी रहनुभएको छ ।

अध्यक्ष खत्री संस्थापक सचिवबाट उपाध्यक्ष हुदै सर्वसम्मत रुपमा अध्यक्ष हुनुभएको हो । खत्री साहित्यसंगै ब्यवसाय र विभिन्न सामाजिक संघसंस्थामा आवद्ध हुनुहन्छ । सोही अवसरमा गजल उत्सव भएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

जिसस म्याग्दीको खाता रोक्का हुँदा समस्या

म्याग्दी । जिल्ला समन्वय समिति (जिसस) म्याग्दीको सबै खाता रोक्का भएकाे छ । तत्कालीन जिल्ला विकास समितिले पाँच वर्षअघि तोडेको ठेक्कासम्बन्धी मुद्दामा अदालतले तोकेको रकम निर्माण व्यवसायीलाई भुक्तानी गर्न नसकेपछि काठमामाडाैं  जिल्ला…

thumbnail

म्याग्दीका पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत (फोटो फिचर)

बेनी । म्याग्दीमा क्रियाशिल पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत हुनुभएको छ । जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दीले प्रदान गर्ने विकास पत्रकारीता पुरस्कारबाट सोमबार हरिकृष्ण गौतम,कमल खत्री ,घनश्याम खड्का ,धुर्वसागर शर्मा र ठाकुर प्रसाद आचार्य…

thumbnail

जापानको नागोयामा नवप्रवेशी विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान कार्यक्रम

म्याग्दी । अध्ययन र रोजगारीका लागि जापान गएका म्याग्देली विद्यार्थीहरुलाई जापानमा स्थापित म्याग्दी प्रवासी नेपाली संघ मोना जापान क्षेत्रीय समिती नागोयाले आइतबार एक कार्यक्रमका बीच स्वागत तथा सम्मान गरेको छ । ‘प्रवासी…