‘प्रादेशिक शिक्षा पत्रकारिता पुरस्कार ’ म्याग्दीका खत्रीलाई

म्याग्दी,शनिबार साउन ११ गते । म्याग्दीका क्रियाशिल पत्रकार कमल खत्री प्रादेशिक शिक्षा पत्रकारीता पुरस्कारका लागि छनौट हुनुभएको छ । नेपाल पत्रकार महासंघ र शिक्षा मन्त्रालय, शिक्षा तथा मानव स्रोत विकास केन्द्रद्वारा संयुक्त रुपमा प्रदान गरिने २० हजार रुपैयाँ राशिको सो पुरस्कारका लागि गण्डकी प्रदेशबाट म्याग्दीका खत्री छनौट हुनुभएको हो ।

गण्डकी प्रदेश स्तरको छनौटमा प्रतिस्पर्धा मार्फत खत्री छनौट हुनु भएको महासंघले जनाएको छ । गण्डकी प्रदेशबाट छनौट हुनुभएका पत्रकार खत्री सहित अन्य प्रदेशका पत्रकारहरुलाई आगमी साउन १४ मा काठमाण्डौमा बिशेष कार्यक्रमको आयोजना गरि पुरस्कार राशी प्रदान गरिने जनाइएको छ ।

म्याग्दीमा १ दशकदेखि पत्रकारिता क्षेत्रमा क्रियाशिल रहनुभएका खत्री नयाँ प्रत्रिका दैनिक, रासस, एविसी टेलिभिजन लगायत विभिन्न मिडियामा आवद्ध हुनुहुन्छ । खत्री नेपाल पत्रकार महासंघ म्याग्दीका सहसचिव एवम् म्याग्दी मिडिया सोसाइटीका अध्यक्ष हुनुहुन्छ ।

प्रतिस्पर्धा मार्फत प्रादेशिक शिक्षा पत्रकारिता पुरस्कारका लागि म्याग्दीबाट छनौट हुनुभएका खत्रीले खुशी व्यक्त गर्नुहुँदै पुरस्कारले पत्रकारिता क्षेत्रमा अगाडी बढ्न हौसला मिलेको बताउनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनीमा असार २० र २१ गते विद्यालयस्तरीय ‘राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड’ प्रतियोगिता हुने

म्याग्दी । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीमा जिल्ला स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता हुने भएको छ । जिल्ला खेलकुद विकास समितिको आयोजनमा यही असार २० र २१ गते सदरमुकाम बेनीमा राष्ट्रपति…

thumbnail

म्याग्दी बहुमुखी क्याम्पसका प्राध्यापकलाई अनुसन्धानलेखन विषयक तालिम

बेनी । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीमा रहेको म्याग्दी बहुमुखी क्याम्पसमा अनुसन्धानलेखन तालिम सम्पन्न भएको छ । विश्वविद्यालय अनुदान आयोगको आर्थिक सहयोग र क्याम्पसको व्यवस्थापनमा अनुसन्धान लेखनसम्बन्धी विषयक तालिम सञ्चालन गरिएको थियो । साताव्यापी…

thumbnail

बेनी–दरबाङ सडक अवरुद्ध

बेनी । म्याग्दीको बेनी –दरबाङ सडक अवरुद्ध भएको छ । बेनी –दरबाङ सडक अन्तर्गत मालिका गाउँपालिकाको वडा नम्बर ६ स्थित बाङ्गे पहिरो सडकमा मंगलबार बिहान माथिबाट खसेको पहिरोले सडक अवरुद्ध भएको यातायात…