बेनपाको विशेष नगरसभा पाँचौ नगरसभामा परिणत (भिडियो सहित)

बेनी ,सोमबार असार १६ गते । आज आइतवार बसेको बेनी नगरपालिकाको विशेष नगरसभा पाँचौ नगरसभामा परिणत भएको छ । नगरकार्यपालिका सदस्य कृष्णकुमार विश्वकर्माले पेश गर्नुभएको विशेष नगरसभालाई पाँँचौ नगरसभामा परिणत गरियोस भन्ने प्रस्ताव सर्वसम्मत रुपमा पास भएको हो ।

शनिवार डेढ महिना लामो विवाद अन्त्यका लागि नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) र नेपाली काँग्रेसका नेताहरु विच भएको सहमति अनुसार नगरकार्यपालिका सदस्य विश्वकर्माले नगरसभामा प्रस्ताव पेश गर्नुभएको थियो ।

प्रस्ताव पेश गर्दै नगर कार्यपालिका सदस्य विश्वकर्माले सहमति र सहकार्यबाट नै नगरपालिकालाई समृद्ध र विकसित बनाउन सकिने विश्वास व्यक्त गर्नुभयो । जनताको चाहना र अपेक्षा अनुसार आगमी दिनमा नगरपालिका अगाडि बढ्ने उहाँले बताउनुभयो ।आगमी असार २१ गते वस्ने नगरसभामा नीति कार्यक्रम र बजेट ल्याउनका लागि आजै बाट प्रक्रिया सुरु भएको नगरप्रमुख हरिकुमार श्रेष्ठले बताउनुभयो ।

हामीले २८ गते नगरका एकतिहाई सदस्यहरुले विशेष नगरसभाको माग गरेका थियौं नगर कार्यपालिकाका प्रवक्ता रामकृष्ण बराइलीले भन्नुभयो, ‘राजनीति सहमति भएकाले अव असार २१ गते वस्ने नगरसभाले नीति तथा कार्यक्रम र बजेट ल्याउने तयारी सुरु हुन्छ ।’

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…

thumbnail

बाँझो जग्गा उपयोगमा ल्याउन गर्न घरेलु उद्योग महासंघको माग

म्याग्दी । नेपाल घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ म्याग्दीले बाँझो जग्गामा युवाहरुलाई परिचालन गरि उपयोगमा ल्याउन माग गरेको छ । सोमबार बेनी नगरपालिकाका प्रमुख सुरत केसीलाई ज्ञापन पत्र बुझाउँदै महासंघ म्याग्दीका अध्यक्ष…