म्याग्दीकी गबुर्जा पुन अन्तराष्ट्रिय सौन्दर्य प्रतियोगितामा सहभागी हुँदै

म्याग्दी,सोमबार असार ३० गते । म्याग्दीको दुर्गम अन्नपूर्ण गाउँपालिका–५ पाउद्धारमा जन्मनुभएकी अंशु गर्बुजा पुन फिलिपिन्समा हुन लागेको अन्तराष्ट्रिय सौन्दर्य प्रतियोगितामा सहभागि हुनुहुने भएको छ ।


कथा इभेन्टले आयोजना गरेको दोस्रो मिस हिमालय नेपाल २०१९ मा भ्युवर च्वाइस अवार्ड जित्नुभएकी गर्बुजा पुन यसै महिना फिलीपिन्समा आयोजना हुन लागेको प्रतियोगितामा सहभागि हुनु हुने भएको हो ।

नेपालको प्रतिनिधित्व गरेर प्रतियोगितामा भाग लिन लाग्नुभएकी गर्बुजा पुनले नेपाल र आफ्नो जन्मभुमी म्याग्दीलाई विश्वमा चिनाउने लक्ष्य लिएको बताउनुभयो । प्रतियोगितामा विश्वका विभिन्न देशहरुले सहभागिता जनाउनेछन् । होटल व्यवस्थापन संकायमा काठमाडौको साउथ वेष्टर्न स्टेट कलेज कक्षा १२ मा अध्ययनरत गर्बुजा पुनले पाउद्धार माविबाट एसईई उतिर्ण गर्नुभएको थियो ।

दुर्गम गाउँकी किशोरीले अन्तराष्ट्रिय स्तरको प्रतियोगितामा भाग लिने अवसर पाउनु जिल्ला तथा नेपालको लागि गौरवको विषय भएको पुनका मामा वुद्धी पुनले बताउनुभयो ।


एयर होस्टेज बन्ने लक्ष्य लिनुभएकी गबुर्जा पुने पढाई र प्रतिभालाई संगसंगै अगाडी लैजाने बताउनुहुन्छ । गबुर्जा पुनले आफ्नो कामबाट बुवा आमा सन्तुष्ट रहेको र उहाँहरुबाट राम्रो साथ सहयोग पाएको बताउनुभयो । काठमाडौमा आमा, दाजु र बज्यै संगै बस्दै आउनुभएकी गर्बुजा पुनका बुवा भने रोजगारिको शिलशिलमा विदेशमा हुनुहुन्छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

दक्षिण अफ्रिकाको नाइटक्लबमा मृत भेटिए १७ जना

एजेन्सी । दक्षिण अफ्रिकाको एक नाइटक्लबमा १७ जना मानिस मृत फेला परेका छन्।समाचार संस्था रोयटर्सका अनुसार दक्षिण सहर इस्ट लन्डनमा आइतबार बिहान नाइटक्लबमा उनीहरू मृत भेटिएका हुन्।मृत्यु हुनेहरू १८ देखि २० वर्षसम्मका…

thumbnail

श्रीलङ्का सरकारले इन्धन कटौती गर्ने

एजेन्सी । श्रीलङ्काले इन्धनमा कटौती गर्ने जनाएको छ । श्रीलङ्काका लागि आयात भइ आएका डिजेल, पेट्रोल र कच्चा तेल प्राप्त गर्न नसकेपछि उसले देशभित्रै इन्धन कटौती गरेको हो । सो कुराको जानकारी…

thumbnail

अफगानिस्तानका भूकम्प पीडितहरुलाई राष्ट्रसङ्घीय एजेन्सीहरूको सहयोग

एजेन्सी । अफगानिस्तानका भूकम्प पीडितहरुका लागि संयुक्त राष्ट्रसङ्घीय एजेन्सीहरूले सहयोग गरिरहेका राष्ट्रसङ्घीय प्रवक्ताले जानकारी दिएका छन् । राष्ट्रसङ्घका महासचिव एन्टोनियो गुटर्रेसका प्रवक्ता स्टेफान डुजारिकले दिएको जानकारीअनुसार संयुक्त राष्ट्रसङ्घीय निकायहरुले अफगानिस्तानका भूकम्प पीडितहरुलाई…