म्याग्दीमा मनु मञ्जिलको एकल कबिता वाचन हुने

बेनी,सोमबार असार १६ गते ।म्याग्दी कबिताको अदालतमा कबिकार मनुमञ्जिलको एकल कविता वाचन हुने भएको छ । चन्द्र सुर्य साहित्य सञ्चार म्याग्दी ,प्रगतिशिल लेखक संघ म्याग्दीको आयोजना सो कार्यक्रम हुने भएको हो ।


धौलागिरीमा पहिलो पटक आयोजना हुन लागेको एकल कबिता बाचन आगामी असार २८ गते बेनी बजार स्थित मगर संघको सभाहलमा हुने सोमबार पत्रकार सम्मेलन मार्फत आयोजक सुर्यचन्द्र साहित्य सञ्चार म्याग्दीका सचिव एवम् प्रचार प्रसार संयोजक समिर रोका मगरले जानकारी दिनुभयो ।


उहाँका अनुसार कार्यक्रम साविक धौलागिरी अञ्चलमा पहिलो पटक बेनीमा आयोजना गर्नु लागिएको हो । कार्यक्रममा मनुमञ्जिलका चर्चित कबिताहरु प्रस्तुती रहने आयोजक कार्यक्रम संयोजक दर्पण रोका मगरले जानकारी दिनुभयो ।

कार्यक्रममा ६० देखी ७० हजार रुपैयाँ बराबरको खर्च हुने अनुमान गएिको कार्यक्रम संयोजक रोका मगरले जानकारी दिनुभयो । कार्यक्रमलाई सभ्य रुपमा सफल बनाउन आन्तरिक तथा बाह्य तयारीलाई तिब्रता दिइएको आयोजकले जनाएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…

thumbnail

बाँझो जग्गा उपयोगमा ल्याउन गर्न घरेलु उद्योग महासंघको माग

म्याग्दी । नेपाल घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ म्याग्दीले बाँझो जग्गामा युवाहरुलाई परिचालन गरि उपयोगमा ल्याउन माग गरेको छ । सोमबार बेनी नगरपालिकाका प्रमुख सुरत केसीलाई ज्ञापन पत्र बुझाउँदै महासंघ म्याग्दीका अध्यक्ष…