रघुगंगाको तिप्ल्याङमा प्रहरी पोष्ट स्थापना

म्याग्दी,सोमबार साउन १३ गते । जिल्लाको रघुगंगा गाउँपालिका – १ तिप्ल्याङमा अस्थायी प्रहरी पोष्ट स्थापना गरिएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयको २४ औँ पोष्टको रुपमा तिप्ल्याङमा प्रहरी पोष्ट स्थापना गरिएको हो । प्रमुख अधिकारी लिलाधर अधिकारीले नागरिकलाई सुरक्षाको प्रत्याभूती दिलाउन प्रहरी पोष्ट स्थापना गरिएको बताउनुभयो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय म्याग्दीका प्रहरी नायव उपरिक्षक महेन्द्रप्रसाद मरासिनीले शान्तिलाई प्रभावकारी बनाउन पोट स्थापना गरिएको बताउनुभयो । उहाँले समाजका हरेक सचेत नागरिक बर्दी विनकोप्रहरी भएकाले गाउँघरमा हुने अपराधजन्य सूचनामा सहयोग गर्नुपर्नेमा जोड दिनुभयो ।

तिप्ल्याङमा मुस्ताङ आवतजावत गर्ने पर्यटक, बजार क्षेत्र र दुई गाउँपालिकाको सिमानामा लक्षित गरी प्रहरी पोष्टको भुमिका रहने प्रनाउ मरासिनीले बताउनुभयो । गाउँपालिका अध्यक्ष भवबहादुर भण्डारीले प्रहरी पोष्ट स्थापना संगै मुस्ताङ जाने पर्यटक र तिप्ल्याङ बजार वासीलाई राहत पुग्ने बताउनुभयो । उहाँले प्रहरी पोष्ट स्थापना संगै सामाजिक बिकृती ,अपराधजन्य घटनामा कमी आउनुका साथै शान्ति सुरक्षा मजबुत हुने विश्वास व्यक्त गर्नुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दीका पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत (फोटो फिचर)

बेनी । म्याग्दीमा क्रियाशिल पाँच जना पत्रकार पुरस्कृत हुनुभएको छ । जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दीले प्रदान गर्ने विकास पत्रकारीता पुरस्कारबाट सोमबार हरिकृष्ण गौतम,कमल खत्री ,घनश्याम खड्का ,धुर्वसागर शर्मा र ठाकुर प्रसाद आचार्य…

thumbnail

जापानको नागोयामा नवप्रवेशी विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान कार्यक्रम

म्याग्दी । अध्ययन र रोजगारीका लागि जापान गएका म्याग्देली विद्यार्थीहरुलाई जापानमा स्थापित म्याग्दी प्रवासी नेपाली संघ मोना जापान क्षेत्रीय समिती नागोयाले आइतबार एक कार्यक्रमका बीच स्वागत तथा सम्मान गरेको छ । ‘प्रवासी…

thumbnail

जिसस म्याग्दीको प्रमुखमा थापा मगर निर्वाचित (तस्बिरहरु)

बेनी ।जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दीको प्रमुखमा नेकपा एमालेका युवा नेता राजकुमार थापा मगर निर्वाचित हुनुभएको छ । आइतबार सम्पन्न निर्वाचनमा प्रमुखमा एमालेका उम्मेदार थापा मगर र उपप्रमुखमा एमालेकी उम्मेद्वार दिलकुमारी खत्री विर्वाचित…