म्याग्दी समाचार

रघुगंगाको तिप्ल्याङमा प्रहरी पोष्ट स्थापना

म्याग्दी,सोमबार साउन १३ गते । जिल्लाको रघुगंगा गाउँपालिका – १ तिप्ल्याङमा अस्थायी प्रहरी पोष्ट स्थापना गरिएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयको २४ औँ पोष्टको रुपमा तिप्ल्याङमा प्रहरी पोष्ट स्थापना गरिएको हो । प्रमुख अधिकारी लिलाधर अधिकारीले नागरिकलाई सुरक्षाको प्रत्याभूती दिलाउन प्रहरी पोष्ट स्थापना गरिएको बताउनुभयो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय म्याग्दीका प्रहरी नायव उपरिक्षक महेन्द्रप्रसाद मरासिनीले शान्तिलाई प्रभावकारी बनाउन पोट स्थापना गरिएको बताउनुभयो । उहाँले समाजका हरेक सचेत नागरिक बर्दी विनकोप्रहरी भएकाले गाउँघरमा हुने अपराधजन्य सूचनामा सहयोग गर्नुपर्नेमा जोड दिनुभयो ।

तिप्ल्याङमा मुस्ताङ आवतजावत गर्ने पर्यटक, बजार क्षेत्र र दुई गाउँपालिकाको सिमानामा लक्षित गरी प्रहरी पोष्टको भुमिका रहने प्रनाउ मरासिनीले बताउनुभयो । गाउँपालिका अध्यक्ष भवबहादुर भण्डारीले प्रहरी पोष्ट स्थापना संगै मुस्ताङ जाने पर्यटक र तिप्ल्याङ बजार वासीलाई राहत पुग्ने बताउनुभयो । उहाँले प्रहरी पोष्ट स्थापना संगै सामाजिक बिकृती ,अपराधजन्य घटनामा कमी आउनुका साथै शान्ति सुरक्षा मजबुत हुने विश्वास व्यक्त गर्नुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

सिन्धुपाल्चोक र बागलुङ संकटग्रस्त क्षेत्र घोषित , घर बनाउन ६ अर्ब

काठमाडौं ।सिन्धुपाल्चोक र बागलुङलाई विपद संकटग्रस्त क्षेत्र घोषणा गरिएको छ । । सरकारले ती दुई जिल्लालाई विपद संकटग्रस्त क्षेत्र घोषणा गर्दै विश्व बैंकबाट प्राप्त हुने करिब ६ अर्ब रुपैयाँमा पुर्ननिर्माणका काम अगाडि…

thumbnail

म्याग्दीमा १ सहित गण्डकीमा २५ जना कोरोना संक्रमित थपिए

बेनी । म्याग्दीमा एक जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । क्षयरोग उपचार केन्द्र ,पोखरामा गरिएको परिक्षणमा जिल्लाको बेनी नगरपालिका– ३ का ३० बर्षिय पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । स्वास्थ्य निर्देशनालय…

thumbnail

निस्कोटमा पहिरोले दुई घर विस्थापित ,रेडक्रस र कांग्रेसद्धारा राहत सहयोग (तस्बिर सहित )

म्याग्दी । जिल्लाको मालिका गाउँपालिका–१,निस्कोटको केशमा पहिरोले दुई घर विस्थापित भएका छन् । अविरल बर्षाका कारण असोज २ गते बेलुकीको समयमा घर माथिबाट खसेको पहिरोले केशका दलप्रसाद पुन र चन्द्रबहादुर पुनको घर…

Write a Reply or Comment