गलेश्वर मन्दिरमा तेस्रो सोमबार (फोटोफिचर )

बेनी ,सोमबार साउन २० गते । म्याग्दीको बेनी नगरपालिका ९ मा रहेको ऐतिहासिक धार्मिक गलेश्वर मन्दीरमा भक्तजनले दर्शन तथा पुजा गरेका छन् । यो बर्ष साउन महिनाको तेस्रो सोमबार पनि भक्तजनले शिवको पुजा तथा दर्शन गरेका गरेका हुन् । साउन महिनाको तेस्रो सोमबार प्रमुख जिल्ला अधिकारी ज्ञाननाथ ढकाल लगायत विभिन्न व्यक्तीहरुले पुजा गरेका छन् ।

गलेश्वर मन्दीरमा पुर्जा गर्न आउने भक्तजनलाई लक्षित गरी विद्यार्थी ,शिक्षक ,प्रहरी ,सामुदायक प्रहरी,क्लब तथा स्थानी आमा समुहले सेवा दिँदै आएका छन् । पुजा गर्न आउने भक्तजनलाई लक्षित गरी स्वयंसेवकको रुपमा सहयोग गर्र्दै आइरहेको सामुदायीक प्रहरी सेवा केन्द्रका उपाध्यक्ष डेकबहादुर सुनारले बताउनुभयो ।

कालिगण्डकी नदिको किनारमा ९ रोपनी क्षेत्रफलको चट्टानमा फैलिएको गलेश्वर मन्दीरमा विशेषगरी विवाहित महिलाहरु श्रीमानको दिर्घायु र परिवारको सुख शान्तीको कामना र विद्यार्थीहरुले शिक्षामा विद्या प्राप्ती संगै सफलताकाको कामनाका लागि पुजा गर्न आउने गरेको बताउछन् । तस्वीर : रुपेन्द्र पुन

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

किसानलाई धान रोप्ने चटारो (फोटो फिचर)

बेनी । म्याग्दीका किसान यतिबेला धान रोप्न व्यस्त छन् । हिलो र आलीमा किसान । कोही जोत्ने त, कोही हिलो–आली गर्न । हिलो मिलाउने सबै आफ्नै धुनमा । बीउ काढ्ने र धान…

thumbnail

कदमको अध्यक्षमा पौडेल

बेनी । म्याग्दीको गैरसरकारी संस्था कालीगण्डकी सामुदायिक विकास मञ्च (कदम)को नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । बेनीमा शुक्रबार भएको १७ औ साधारणसभा तथा अधिवेशनबाट हरिप्रसाद पौडेलको अध्यक्षतामा कार्यसमिति चयन भएको हो ।…

thumbnail

धौलागिरि आधार शिविर तिर उक्लँदै भेडाको बथान

म्याग्दी । धौलागिरी हिमालको आधार शिविरको लेकतिर उक्लदै गरेका भेडाको बथान । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिका– ५, मल्कवाङका देवान छन्त्यालले भेडालाई चरनका लागि हिमनदी पार गरेर स्थानीय देवान छन्त्यालले भेडालाई चरनका लागि १०…