म्याग्दी न्युज डटकमका प्रकाशक राम्जाली मगर सम्मानित

म्याग्दी ,शनिबार भदौ १४ गते ।
म्याग्दी न्युज डटकमका प्रकाशक साधन राम्जाली मगर सम्मानित हुनुभएको छ । जिल्लाको परोपकारी संस्था ओमकुमारी शान्ति कोषको पाँचौ साधारणसभा तथा तेस्रो अधिवेशनमा राम्जाली मगर सम्मानित हुनुभएको हो ।

पत्रकारिता मार्फत संस्थाको अभियानमा महत्त्वपूर्ण भुमिका निभाएको भन्दै सम्मान गरिएको कोषले जनाएको छ । राम्जाली बेनीबाट प्रकाशित हुने नवबिकल्प साप्ताहिक ,आदर्श समाज राष्ट्रिय दैनिक , फेवा टेलिभिजन लगायत विभिन्न संघ संस्थामा आबद्ध हुनुहुन्छ ।

सोही अवसरमा राम्जाली मगर सहित जिल्लामा क्रियाशिल पत्रकारहरु पनि सम्मानित भएका छन् ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

मन्त्रीमा पालो पुर्‍याउने पद्धति बेठीक : दिनानाथ शर्मा

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रका नेता दिनानाथ शर्माले नेकपा मन्त्री हेरफेर गर्ने नेकपा एकीकृत समाजवादीको निर्णय अपरिपक्व भएको बताउनुभएको छ । मंगलबार काठमाडौंमा भएको एक कार्यक्रममा बोल्दै माओवादी केन्द्रका केन्द्रीय सदस्य शर्माले…

thumbnail

इनार सफा गर्ने क्रममा डुबेर सुर्खेतमा एक जनाको मृत्यु

सुर्खेत । इनारमा डुबेर सुर्खेतमा एक जनाको मृत्यु भएको छ। जिल्लाको भेरीगंगा नगरपालिका–१० तोलीखोलामा इनार सफा गर्न गएको एक जनाको डुबेर मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतले जनाएको छ। प्रहरीका अनुसार भेरीगंगा…

thumbnail

पोखरा महानगरले तोकेको फेवातालको मापदण्ड कार्यान्वयन गर्न सर्वोच्चको रोक

कास्की । पोखरास्थित फेवातालको मापदण्ड घटाउने पोखरा महानगरपालिकाको निर्णय कार्यान्वन नगर्न सर्वोच्च अदालतले आदेश दिएको छ । मानबहादुर जि.सी. मेयर भएको बेला महानगरपालिकाको कार्यपालिका बैठकले मापदण्ड घटाउने निर्णय गरेको थियो । महानगरपालिकाले…