जिसी क्रसर उद्योग माथि नेकपाको कालो व्यानर

बेनी,विहिबार भदौ १९ गते ।
म्याग्दीको बेनी नगरपालिका–५ बगुवा खोलामा संचालित जिसी क्रसर उद्योगमा नेत्रविक्रम चन्द विप्लब नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी म्याग्दीले कालो व्यानर ताँगेको छ । क्रसरले जथाभावि रुपमा गिटी बालुवा तथा नदि जन्य पदार्थ उत्खनन गरीे नदि दोहन गर्ने कार्य गरेको आरोप लगाउँदै गयराती नेकपा निकट जिल्ला जनपरिषद म्याग्दीले कालो व्यानर ताँगेको नेकपा म्याग्दीले जनाएको छ ।

क्रसरले गर्दा नदि किनारमा रहेका वस्ति तथा खेतियोग्य जमिन उच्च जोखिममा रहेकाले कारबाही स्वरुप कालो व्यानर ताँगेको नेकपा म्याग्दीले जनाएको छ । जथाभावि रुपमा ढुङ्गा, गिटी वालुवा तथा नदिजन्य पदार्थ उत्खनन कार्य बन्द गर्न नेकपाले चेतावनी समेत दिएको छ ।

यता क्रसर उद्योग सञ्चालक नारायण जिसीले भने आफुलाई विप्लब नेतृत्व नेकपाले लगाएको आरोप झुटो भएको बताउनुभयो । कानुन सम्मत सम्बन्धी निकायमा नियमित रुपमा कर तिरेको जिसीले बताउनुभयो । क्रसरका कारण कुनै पनि वस्ति जोखिममा नपरेको उहाँले दावि गर्नुभयो । नेकपा निकट जनपरिषद म्याग्दीले शिलबन्दी गरेको ब्यानर भने प्रहरीले हटाएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पिताको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा विद्यालयलाई शैक्षिक पोशाक वितरण

बेनी । स्वर्गीय बुबाको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा पारेर म्याग्दीका एक पत्रकारले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक पोशाक वितरण गर्नुभएको छ। पत्रकार हरिकृष्ण गौतमले स्वर्गीय पिता बालकृष्ण गौतमले अक्षर चिनेको बेनी नगरपालिका–५ पुलाडाँडास्थति चेतना…

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…