मंसिरमा १८ औं म्याग्दी जेसिज कपको आयोजना हुने

बेनी ,शनिबार असोज १८ गते ।
आगमी मंसिर १० देखी १४ गते सम्म बेनीमा अन्तर मावि स्तरिय म्याग्दी जेसिज कप आयोजना हुने भएको छ । म्याग्दी जेसिजको आयोजनामा आगामी मंसिर १० देखी १४ गते सम्म बेनीमा १८ औं जेसिज कप पुटबल प्रतियोगिता संचालन हुने भएको खेल संयोजक हरि भण्डारीले जानकारी दिनुभयो् ।

प्रतियोगितामा विजेता टिमले जेसिजकप रनिङ्ग ,ट्रफी,मेडल प्रमाणपत्र र ४५ हजार रुपैयाँ र उपविजेताले ट्रफी ,मेडल प्रमाणपत्र र २५ हजार रुपैयाँ पुरस्कार पाउनेछन् । प्रतियोगितामा उत्कृष्ट खेलाडी ,सर्वाधिक गोलकर्ता ,उत्कृष्ट गोल रक्षक ,उत्कृष्ट डिफेण्डर ,उत्कृष्ट स्ट्राइकर ,उत्कृष्ट मिडफिल्डर ,राईजिङ्ग प्लेयर ,उत्कृष्ट टिम कोच,अनुशासित टिमलाई मेडल ,प्रमाणपत्र र नगद पुरस्कारले सम्मान गरिने आयोजकले जनाएको छ । साथै प्रतियोगिताको प्रत्येक खेलामा म्यान अफ द म्याच घोषणा गरि पुरस्कार प्रदान गरिने जनाइएको छ ।

प्रतियोगितालाई सभ्य र भव्य रुपमा सम्पन्न गर्नका लागि दशैलगत्तै समिति उपसमिति गठन गरी आन्तरिक तथा बाह्य तयारी थालिने महासचिव सन्दीप खत्रीले जानकारी दिनुभयो । म्याग्दी जेसीजका अध्यक्ष खम थापा मगरले विद्यार्थीमा लुकेर रहेको प्रतिभा उजागर तथा खेलकुदको प्रवद्र्धन गर्न प्रतियोगिताको आयोजना गर्न लागिएको जानकारी दिनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

सन्दीपको कप्तानीमा नेपाली क्रिकेट टोली घोषणा

काठमाडौँ । क्यानडाबिरुद्धको दुई एक दिवसीय खेल र आइसिसि विश्वकप क्रिकेट लिग–२ अन्तर्गत स्कटल्याण्ड भ्रमणका लागि सन्दीप लामिछानेको कप्तानीमा नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान) ले १४ सदस्यीय राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीको घोषणा गरेको छ…

thumbnail

नेपालले क्यानडासँग २ एक दिवसीय शृङ्खला खेल्ने

काठमाडौं । नेपालले क्यानडामा दुई वटा एक दिवसीय खेल खेल्ने भएको छ । नेपाली टिम खेलका लागि असार १४ गते राति २ देखि ३ बजेभित्रको समयमा क्यानडा उड्ने गरी टिकटको व्यवस्थापनमा लागेको…

thumbnail

नेपाली क्रिकेट विकास गर्न सदैव तयार छौं : आइसिसी

काठमाडौँ । अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट परिषद् (आइसिसी) ले नेपाली क्रिकेट विकास लागि सधैं सहयोग गर्न तयार रहेको बताएको छ । आइसिसीका प्रतिनिधि र सञ्चारकर्मीबीच शनिबार भएको अन्तर्क्रिया कार्यक्रममा आइसिसीले नेपालमाथि लगाएको आंशिक आर्थिक…