खेलकुद राष्ट्रिय समाचार

मंसिरमा १८ औं म्याग्दी जेसिज कपको आयोजना हुने

बेनी ,शनिबार असोज १८ गते ।
आगमी मंसिर १० देखी १४ गते सम्म बेनीमा अन्तर मावि स्तरिय म्याग्दी जेसिज कप आयोजना हुने भएको छ । म्याग्दी जेसिजको आयोजनामा आगामी मंसिर १० देखी १४ गते सम्म बेनीमा १८ औं जेसिज कप पुटबल प्रतियोगिता संचालन हुने भएको खेल संयोजक हरि भण्डारीले जानकारी दिनुभयो् ।

प्रतियोगितामा विजेता टिमले जेसिजकप रनिङ्ग ,ट्रफी,मेडल प्रमाणपत्र र ४५ हजार रुपैयाँ र उपविजेताले ट्रफी ,मेडल प्रमाणपत्र र २५ हजार रुपैयाँ पुरस्कार पाउनेछन् । प्रतियोगितामा उत्कृष्ट खेलाडी ,सर्वाधिक गोलकर्ता ,उत्कृष्ट गोल रक्षक ,उत्कृष्ट डिफेण्डर ,उत्कृष्ट स्ट्राइकर ,उत्कृष्ट मिडफिल्डर ,राईजिङ्ग प्लेयर ,उत्कृष्ट टिम कोच,अनुशासित टिमलाई मेडल ,प्रमाणपत्र र नगद पुरस्कारले सम्मान गरिने आयोजकले जनाएको छ । साथै प्रतियोगिताको प्रत्येक खेलामा म्यान अफ द म्याच घोषणा गरि पुरस्कार प्रदान गरिने जनाइएको छ ।

प्रतियोगितालाई सभ्य र भव्य रुपमा सम्पन्न गर्नका लागि दशैलगत्तै समिति उपसमिति गठन गरी आन्तरिक तथा बाह्य तयारी थालिने महासचिव सन्दीप खत्रीले जानकारी दिनुभयो । म्याग्दी जेसीजका अध्यक्ष खम थापा मगरले विद्यार्थीमा लुकेर रहेको प्रतिभा उजागर तथा खेलकुदको प्रवद्र्धन गर्न प्रतियोगिताको आयोजना गर्न लागिएको जानकारी दिनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

आईपीएल २०२० : सन्दीपको दिल्ली पञ्जाबसँग भिड्दै

काठमाडौं । इन्डियन प्रियिमर लिग (आईपीएल) को १३ औँ सिजनको दोस्रो खेलमा आइतबार सन्दीप लामिछानेको टोली दिल्ली क्यापिटल्स र किङ्ग्स इलेवेन पञ्जाब भिड्दैछन् । यूएईमा पञ्जाबको टोलीले अहिलेसम्म एक खेल पनि हारेको…

thumbnail

आर्सनलका गोलकिपर भिल्लामा

लन्डन । प्रिमियर लिगको क्लब एस्टन भिल्लाले आर्सनलका गोलकिपर इमिलियानो मार्टिनेजलाई अनुबन्धित गर्ने भएको छ। बुधबार एस्टन भिल्लाले मार्टिनेजलाई २६ मिलियन डलरमा अनुबन्धित गर्ने घोषणा गरेको हो। अर्जेन्टिनाका २८ वर्षे गोलकिपरले एस्टन…

thumbnail

युवा फुटबलर राजेश भारतीय क्लबमा अनुबन्धित

काठमाडौं । नेपाली अण्डर २३ टोलीका फरवार्ड खेलाडी राजेश परियार भारतीय क्लबमा अनुबन्ध भएका छन । नेपालमा आयोजना भएको १३औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) मा स्वर्ण पदक जित्दा टोलीमा रहेका राजेशले भारतको…

Write a Reply or Comment