खुकुरी प्रहारबाट बिलबाङमा एक महिला घाईते, अवस्था गम्भीर

बेनी ,बुधवार कात्तिक २७ गते ।

जिल्लाको मालिका गाउँपालिका-२ रुमको बिलबाङमा एक महिला खुकुरी प्रहार हुदाँ गम्भीर घाईते भएकी छन् । स्थानीय २७ बर्षका रमेश पुनले रुम खवाङस्थित राष्ट्रिय जनकल्याण आधारभुत विद्यालयकी प्रधानध्यापक अन्दाजी ३६ बर्षिया इन्द्रा बुढालाई विद्यालय जाने क्रममा बिहान ९ः४५ बजे बाटोमा खुकुरी प्रहार गर्दा हात र टाउकोमा गम्भीर चोट लागेको बिलबाङबाट हिमाली युवा क्लबका काेषाध्यक्ष दिबस पुनले म्याग्दी न्युजलाई जानकारी दिए ।

आफ्नै छामालाई पुनले खुकुरी प्रहार गरेपछि अचेत अवस्थामा रहेको प्रहरी नायव उपरिक्षक महेन्द्रप्रसाद मरासिनीले बताए। उनका अनुसार घटनामा संलग्न पुन फरार छन् । इलाका प्रहरी कार्यालयबाट टोली घटनास्थलतर्फ गएको छ । घाईतेलाई हेलिकप्टरबाट थप उपचारका लागि पोखरा स्थित मनिपाल शिक्षण अस्पतालमा लगिएको क्लबका काेषाध्यक्ष दिबस पुनले जानकारी दिएका छन् । घटनामा संलग्नको खोजीकार्यमा स्थानीयले समेत सक्रियता देखाइरहेका छन् । घटनाका बारेमा अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकाको ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

म्याग्दी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकामा कुल  ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँको बजेट पारित भएको छ । गाउँपालिकाको केन्द्र मुनामा सम्पन्न १६ औँ गाउँ सभामा अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनले प्रस्तुत गर्नुभएको आगामी…

thumbnail

रघुगंगा गाउँपालिकाको ४६ करोड ८६ लाख २५ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

बेनी । म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९र८० का लागि रु ४६ करोड ८६ लाख २५ हजार बराबरको बजेट पारित गरेको छ । शुक्रवार सम्पन्न १३ औँ गाउँ सभामा गाउँपालिका अध्यक्ष…

thumbnail

मंगला गाउँपालिकाको १३ औँ गाउँसभा : ४२ करोड ३४ लाखको बजेट पारित

म्याग्दी । म्याग्दीको मंगला गाउँपालिकाले आर्थिक बर्ष २०७९÷०८० का लागि ४२ करोड ३४ लाखको बजेट ल्याएको छ । शुक्रबार गाउँपालिकाको केन्द्र बाबियाचौरमा आयोजित १३ औँ गाउँ सभामा गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष प्रेम कुमारी खत्रीले…