घटना बेनि नगरपालिका समाचार स्थानीय

जिप र मोटरसाइकल ठोक्किदा तीन जना घाइते,गम्भिर दुई जनालाई पोखरा पठाइयो

बेनी,मंगलबार मंसिर १० गते ।
म्याग्दीको बेनी नगरपालिका– ६ जलेश्वरमा सवारी दुर्घटना हुँदा तीन जना घाइते भएका छन् । मंगलबार बेनी नगरपालिका–६ जलेश्वर स्थित गलेश्वर जाँदै गरेको ध १प३५४९ नम्बरको भिआर मोटरसाइकल र मुस्टाङबाट पर्यटक लिएर पोखरा फर्किदै गरेको ध १ च २३५ नम्बरको जिप एक आपसमा ठोक्किदा रघुगंगा गाउँपालिका ६ पाखापानीका २० बर्षिय मनि पुर्जा ,२५ बर्षिय अम्मर पाईजा र २२ बर्षिय सन्तोष थजाली घाइते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय म्याग्दीले जनाएको छ ।

बेनी अस्पतालमा सामान्य उपचार पछि घाइते तीन जना मध्ये दुई जनालाई थप उपचारका लागि हेलिकप्टर मार्फत रिफर गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय म्याग्दीका प्रहरी नायव उपरिक्षक महेन्द्र प्रसाद मरासिनीले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार टाउको ,छाटी र खुट्टामा गहिरो चोट लागि गम्भिर घाइते भएका अम्मर र सन्तोषलाई पोखरा रिफर गरिएको हो । जिप चालकलाई नियन्त्रणमा लिइएको प्रनाउ मरासिनीले जानकारी दिनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

विश्व आदिवासी दिवसको दिन नगरपालिकाद्वारा सार्वजनिक बिदा

तनहुँ । व्यास नगरपालिकाले आज नगरक्षेत्रमा सार्वजनिक बिदा दिएको छ । २०७६ माघ २४ गते बसेको नगरपालिकाको ३२औँ नगरसभा बैठकबाट २६औँ विश्व आदिवासी दिवसको दिन बिदा गर्ने निर्णय गरेको थियो । व्यास…

thumbnail

नेपालमा थपिए ४६४ जना कोरोना संक्रमित, मृतकको संख्या ७० पुग्यो

काठमाडौं । आज शुक्रबार थप ४६४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । शुक्रबार स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. जागेश्वर गौतमले नियमति पत्रकार सम्मेलनका क्रममा दिनुभएको जानकारी अनुसार योसंगै नेपालमा हालसम्म…

thumbnail

नेपाली सेना,प्रहरी र डाक्टर सहित १४२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

वीरगञ्ज । वीरगञ्जस्थित नारायणी अस्पतालको प्रयोगशालमा गरिएको परीक्षणमा नेपाली सेना, नेपाल प्रहरी र डाक्टरसहित १ सय ४२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।नारायणी अस्पतालका मेडिकल सुपरिडेन्टेन्ट मदन उपाध्यायले दिएको जानकारी अनुसार…

Write a Reply or Comment