नेपाली कांग्रेस पुलाचौर वडा इकाइ अध्यक्षमा बानियाँ

बेनी ,विहिबार मंसिर ५ गते । नेपाली कांग्रेस पुलाचौर वडा कार्यसमितिको अध्यक्षमा प्रकाश बानियाँ चयन हुनुभएको छ । स्थानीय तहको पुर्नसंरचना अन्तर्गत बेनी नगरपालिका–५ पुलाचौरमा भएको आम भेलाबाट गठन भएको नेपाली काँग्रेसको वडा कार्य समितिको अध्यक्षमा बानियाँ अध्यक्षमा चयन हुनुभएको हो ।

जिल्ला कार्य समितिका उप–सभापती माधव रेग्मी,दण्डपाणी पराजुलीको संयोजकत्वमा म्याग्दीका प्रदेश क्षेत्र (क)का सभापती रेग्मी र पराजुलीको उपस्थितीमा पुलाचौरमा भएको कांग्रेसको भेलाले प्रकाश बानियाँको अध्यक्षमा वडा एकाइ समिति गठन गरेको छ ।

समितिको उपसभापतीमा नविन बानियाँ, इन्द्र प्रसाद क्षेष्ठ, सचिवमा गणेश कार्की, एकादत्त पौडेल, सह–सचिवमा होम बहादुर खत्री, कोषाअध्यक्षमा सान्ती शर्मा र मीना शाही चयन भएका छन् । त्यस्तै सदस्यहरुमा नर बहादुर विक, संञ्जय कुवर, बेल बहादुर पुन, सचिन दर्जी, मुकुन्द प्रसाद पौडेल, ज्ञानेन्द्र बानियाँ, हरि पौडेल, आरती बिक, बागविर दर्जी, धन बहादुर दर्जी र गंगा दत्त पौडेल रहेका छन् ।

भेलालाई सम्बोधन गर्दै उप–सभापती रेग्मीले संगठनलाई प्राजातन्त्रको संरक्षण,जनताको जनजिवन उकास्न र पार्टीलाई बलियो बनाउन अग्रसर हुन नवनिर्वाचित कार्य समितिलाई आग्रह गर्नुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पिताको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा विद्यालयलाई शैक्षिक पोशाक वितरण

बेनी । स्वर्गीय बुबाको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा पारेर म्याग्दीका एक पत्रकारले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक पोशाक वितरण गर्नुभएको छ। पत्रकार हरिकृष्ण गौतमले स्वर्गीय पिता बालकृष्ण गौतमले अक्षर चिनेको बेनी नगरपालिका–५ पुलाडाँडास्थति चेतना…

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…