अन्तराष्ट्रिय आर्थिक धवलागिरी गाउँपालिका मालिका गाउँपालिका म्याग्दी समाचार

पहिरो पीडितलाई नर्वेबाट आर्थिक सहयोग

बेनी । नर्बेमा रहेका म्याग्दीलीहरुले गृहजिल्लाका पहिरो पीडितका लागि आर्थिक सहयोग गरेका छन् ।नर्वेको ओस्लोमा रहनुभएका अर्मन पिपलबोटका मदन कडेलको नेतृत्वमा राजन शेरचन, प्रविन शाही र भगवानी साहीको पहलमा नर्वेमा रहेका नेपालीहरुले दुई लाख २५ हजार १०४ रुपैयाँ सहयोग गरेका हुन् ।

बिमका पहिरो पिडितका लागि एक लाख रुपैयाँ मालिका गाउँपालिकाका अध्यक्ष श्रीप्रसाद रोका र वडा नं ७ का अध्यक्ष रेशम जुग्जालीलाई मदन कडेलका भाई पश्चिम नेपाल बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका प्रबन्धक प्रेमलाल कँडेल (सदन)ले आइतबार हस्तान्तरण गर्नुभएको थियो ।

मराङका पहिरो पीडितहरुका लागि एक लाख रुपैयाँ धवलागिरी गाउँपालिका वडा नं ६ का वडा अध्यक्ष राजाराम सुवेदी र ज्ञानबहादुर गर्बुजाको नाममा प्रभु बैंकमा खोलिएको खातामा सोमबार कडेलले जम्मा गर्नुभएको छ । मंगला गाउँपालिका–५ अर्मनका पहिरो पिडितलाई २५ हजार १०४ रुपैयाँ उपलब्ध गराएको कडेलले बताउनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

भारतमा कोरोना संक्रमित ६० लाख नजिक

नयाँ दिल्ली । भारतमा कोरोनाभाइरसबाट संक्रमित हुने व्यक्तिको संख्या ५९ लाख ९२ हजार पुगेको केन्द्रीय स्वास्थ्य तथा परिवार कल्याण मन्त्रालयले जनाएको छ । मन्त्रालयले पछिल्लो २४ घण्टामा ८८ हजार ६०० जना नयाँ…

thumbnail

भारतका पूर्वमन्त्री सिंहको निधन

काठमाडौँ। भारतका पूर्वमन्त्री जसन्वत सिंहको आज निधन भएको छ । ८२ वर्षको उमेरमा उनको निधन भएको भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले ट्विट गरेर जनाएका छन् । भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीले सिंहको निधनमा दुःख व्यक्त…

thumbnail

भारतसँगको सीमा क्षेत्र अनुगमनका लागि गृहमन्त्री दार्चुलामा

काठमाडौं । नेपालले दार्चुलास्थित नेपाल-भारत सीमा क्षेत्रमा सुरक्षा अवस्था बढाएपछि भारतले नेपाली सुरक्षाकर्मीको गतिविधिमा निगरानी थालेको छ ।नेपाली सुरक्षाकर्मी जताजता जान्छन्, उतै उतै भारतीय सुरक्षाकर्मी जान थालेपछि नेपालले थप सतर्कता अप्नाउन थालेको…

Write a Reply or Comment