अपराध घटना मुख्य समाचार राष्ट्रिय समाचार समाज

दैलेखमा भाउजु कुटेर भाग्ने क्रममा लडेर देवरको मृत्यु

दैलेख । दैलेखमा आफ्नै भाउजुलाई कुटपिट गरेर भागेका देवरको भाग्ने क्रममा घर नजिकै लडेर मृत्यु भएको छ। ठाँटीकाध गाउँपालिका–३ विसल्लाका कपेन्द्र शाहीले ४० वर्षिया भाउजु पदमाकुमारी शाहीलाई फलामको रडले गर्दन र दायाँ गालामा हिर्काएर भागेको दैलेख प्रहरीले जानकारी दिएको छ।

घरदेखी भागेर जाने क्रममा बाटोमा लडेर घाईते भएका थिए। उपचारका लागि जिल्ला अस्पताल उपचारका क्रममा देवरको मृत्यु भएको दैलेखले जनाएको छ। गम्भिर घाईते पदमाकुमारी शाहीको जिल्ला अस्तपालमा उपचार भईरहेको छ। शनिबार राती कपिन्द्रले घरायसी झगडा हुँदा भाउजुमाथि कुटपित गरेका थिए। घटनास्थलमा प्रहरीले पुगेर छानविन समेत गरेको ठाटीकाँधका प्रहरी हवल्दार भरतबहादुर थापाले बताए। nagariknews.nagariknetworkबाट साभार

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

साइबर ब्यूरोको नाम राखेर फेसबुक पेज खोल्ने पक्राउ

काठमाडौं । साइबर ब्युरोको नक्कली फेसबुक पेज बनाउने एक जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । नक्कली फेसबुक पेज बनाएर विभिन्न व्यक्तिसँग कुराकानी गरेको अभियोगमा कपिलवस्तु घर भइ रुपन्देही बस्दै आएका १८ वर्षीय…

thumbnail

एक युवालाई बन्धक बनाएर १० लाख फिरौती माग्ने ३ पक्राउ

काठमाडौँ । एक युवालाई बन्धक बनाएर १० लाख फिरौती माग्ने तीन जना पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा मोरङ विराटनगर महानगरपालिका-१६ दरैया बस्ने २० वर्षीय रोहित पण्डित, विराटनगर महानगरपालिका -१२ बखरीका २१…

thumbnail

रौतहटमा अवैध सालको काठ बरामद

रौतहट । रौतहटबाट वन सुरक्षा गस्ती टोलीले अवैध सालको काठ बरामद गरेको छ । गुजरा नगरपालिका ३ स्थित सिमरी गाउँ नजिकैको धन्सार खोलामा ना५ त ५२ ४५ नम्बरको ट्याक्टरमा सालको काठ लोड…