घटना मुख्य समाचार म्याग्दी राजनिति राष्ट्रिय समाचार

वडा अध्यक्ष तिलिजाको सम्झनामा श्रद्धाञ्जली सभा

पोखरेबगर । म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर ५ का वडा अध्यक्ष दिनेशकुमार तिलिजाको सम्झनामा नेपाली कांग्रेस अन्नपुर्ण गाउँपालिका कार्यसमितिले श्रद्धाञ्जली सभा आयोजना गरेको छ । वडा अध्यक्ष तिलिजाको पुस १७ मा पोखराको फुलबारी स्थित आफ्नै निवासमा निधन भएको थियो । तिलिजा लामो समयसदेखी प्यारालाइसिस रोगबाट पीडित हुनुहुन्थ्यो ।

नारच्याङमा आयोजित सभामा अन्नपुर्ण गाउँपालिकाका अध्यक्ष क्याप्टेन डमबहादुर गर्बुजा पुनले वडा अध्यक्ष तिलिजाको निधनले गाउँपालिका ,वडा र पार्टीलाई ठुलो क्षति भएको बताउनुभयो । अध्यक्ष क्याप्टेन गर्बुजा पुनले भन्नुभयो,‘पार्टी ,समाज र गाउँपालिकाले इमान्दार, निष्ठावान व्यक्ती गुमाएको छ ।’

कार्यक्रममा गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष केशमाया मगर , नेपाली कांग्रेस अन्नपुर्ण गाउँपालिकाका सभापति ले.बेल बहादुर पुर्जा ,कार्यसमितिका सचिव सुजन बरुवाल र सुरेन गुरुङ , तरुणदलका संयोजक गोविन पहरे पुन (गोरे) महिला संयोजक चन्द्रकालि तामाङ ,मगर संघ जिल्ला सदस्य लोक बहादुर फगामाी जिल्ला सदस्य आत्मा तुलाचन उप संयोजक अनिल हिराचन, अमृतमान शेरचन जिल्ला सदस्य यामकुमारी लगायत स्थानीय युवाहरुको उपस्थिती रहेको थियो । नेपाली कांग्रेस अन्नपुर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर ४ का वडा सभापती टुक्मान गर्बुजाको सभापतित्वमा कार्यक्रम समापन भएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

एक युवालाई बन्धक बनाएर १० लाख फिरौती माग्ने ३ पक्राउ

काठमाडौँ । एक युवालाई बन्धक बनाएर १० लाख फिरौती माग्ने तीन जना पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा मोरङ विराटनगर महानगरपालिका-१६ दरैया बस्ने २० वर्षीय रोहित पण्डित, विराटनगर महानगरपालिका -१२ बखरीका २१…

thumbnail

अस्पतालको लापरबाहीका कारण सुत्केरीको मृत्यु भएको भन्दै मृतकका परिवारद्वारा विरोध

प्युठान । प्युठान जिल्ला अस्पतालको लापरबाहीका कारण सुत्केरीको मृत्यु भएको भन्दै मृतकका परिवारले विरोध जनाएका छन् । शल्यक्रियाबाट सुत्केरी भएकी झिमरुक गाउँपालिका–७ तुषारा निवासी २४ वर्षीया अनिसा एम।सी।थापाको गएराति मृत्यु भएको हो…

thumbnail

मोटरसाइकल दुर्घटना हुदाँ एक युवकको मृत्यु

तनहुँ । पृथ्वीराजमार्गअन्तर्गत तनहुँको व्यास नगरपालिका–२ बुल्दी पुल नजिक गए राति भएको मोटरसाइकल दुर्घटनामा एक युवाको मृत्यु भएको छ । दुर्घटनामा एक युवती घाइते छन् । मृत्यु हुनेमा व्यास–२ मालेबगर बस्ने २२…