आर्थिक धवलागिरी गाउँपालिका मालिका गाउँपालिका राष्ट्रिय समाचार समाज

सूर्योदय लघुवित्त वित्तीयद्धारा बाढी पहिरो पिडित परिवारलाई एक लाख ५० हजार रुपैयाँ सहयोग

बेनी । सुर्योदय लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेड दरबाङ शाखाले म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका र धवलागिरी गाउँपालिकाको विभिन्न ठाउँका बाढी पहिरो प्रभावित क्षेत्रका पीडित परिवारलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । मालिका गाउँपालिका वडा नम्बर ६ स्थित दरबाङमा शाखा कार्यालय रहेको संस्थाले मालिकाको बिम र देबिस्थान तथा धवलागिरीको मराङ र धारापानीका बाढी पहिरो पीडित परिवारलाई एक लाख पचास हजार रुपैयाँ सहयोग गरेको हो ।

संस्थाको शाखा कार्यालय प्रमुख दधिलाल किसानका अनुसार मराङमा चालिस हजार ,बिममा पन्ध्र हजार ,धारापानिमा पचास हजार , देविस्थानमा चालिस हजार र मल्पारमा पाँच हजार रुपैयाँ सहयोग गरिएको छ । सो सहयोग रकम बाढी पहिरो पीडितलाई कार्यालय प्रमुख किसान सहित संस्थाका प्रतिनिधिले घरमै पुगरे वितरण गरेका थिए । बाढी पहिरो पीडित परिवारलाई राहत पु¥याउने उद्धेश्यले आर्थिक सहयोग गरिएको संस्थाले जनाएको छ । गत असार २५ र २६ मा अविरल बर्षाका कारण आएको बाढी पहिरोका कारण म्याग्दीमा ठुलो मानविय तथा भौतिक क्षती भएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पाटन अस्पताललाई ललितपुर महानगरको एक करोड सहयोग

ललितपुर । ललितपुर महानगरले पाटन अस्पताललाई अक्सिजन प्लान्ट स्थापना गर्न एक करोड आर्थिक सहयोग गरेको छ । मंगलबार एक कार्यक्रमका बीच पाटन अस्पताललाई ललितपुर महानगर पालिकाका मेयर चिरिबाबु महर्जनले चेक हस्तान्तरण गरेका…

thumbnail

धम्काउँदै रकम असुली गर्न खोजेको आरोपमा ३ जना पक्राउ

काठमाडौँ । धम्काउँदै रकम असुली गर्न खोजेको आरोपमा प्रहरीले ३ जनालाई पक्राउ गरेको छ । महानगरीय अपराध महाशाखाका अनुसार दोलखा मेलुङ गाउँपालिका घरभई असन बस्ने १९ वर्षीय प्रदिप कार्की, दोलखा शैलुङ गाउँपालिका…

thumbnail

एनआईसी एसियाको एटिएम मेसिन फोड्दै गरेका २ जना पक्राउ

काठमाडौँ । एनआईसी एसियाको स्वयम्भु शाखामा रहेको एटिएम मेसिन फोड्दै गरेका २ जनालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । सोमबार बिहान २ः१५ मा एटिएम मेसिन फोड्दै गर्दा नियमित गस्तीमा रहेका प्रहरीले टोलीले पक्राउ…

Write a Reply or Comment