बेनी नगरपालिका मंगला गाउँपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी म्याग्दी न्युज विशेष स्थानीय

म्याग्दीमा थपिए ११ जना कोरोना संक्रमित

बेनी । म्याग्दीमा एघार जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । जिल्ला स्वास्थ कार्यालय म्याग्दीका अनुसार ,बेनी नगरपालिका वडा नम्बर ४ का ३४ बर्षिया एक महिला,सोही नगरपालिका वडा नम्बर ६ का ५३ र ६७ बर्षिया दुई महिला ,बेनी नगरपालिका वडा नम्बर ७ का ४३ बर्षिय पुरुष र ४१ बर्षिया एक महिला ,बेनी नगरपालिका वडा नम्बर ८ का २५ बर्षिय एक पुरुष र ४७ बर्षिया एक महिला ,भक्तपुर स्थायी ठेगाना भइ हाल बेनी नगरपालिका वडा नम्बर ८ बस्ने २६ बर्षिया एक महिला ,जिल्लाको मंगला गाउँपालिका वडा नम्बर २ का १९ बर्षिया एक पुरुष तथा पर्वतको जलजला गाउँपालिका वडा नम्बर ३ का ३५ बर्षिया एक पुरुष र ३१ बर्षिया एक महिला गरि ११ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

संक्रमित सबैको स्वास्थ अवस्था सामन्य रहेको स्वास्थ कार्यालय म्याग्दीका निमित्त कार्यालय प्रमुख एक नारायण लम्सालले जानकारी दिनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

मनकारी जनप्रतिनिधि : नगरप्रमुख श्रेष्ठद्धारा कोरोना संक्रमित विरामी बोक्न आफ्ना दुई वटा निजि गाडी नगरपालिकालाई प्रदान (तस्विर/भिडिओ)

बेनी । म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाका नगर प्रमुख हरिकुमार श्रेष्ठले आफ्ना दुई वटा निजि बोलेरो जीप कोरोना संक्रमित विरामी बोक्न नगरपालिकालाई प्रदान गर्नुभएको छ । नगरपालिकामा कोरोना संक्रमणको जोखिम बढेको र संक्रमित विारमाीहरुलाई…

thumbnail

म्याग्दीमा थप दुई कोरोना संक्रमितको मृत्यु

बेनी । म्याग्दीमा थप दुई जनाको कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु भएको छ । स्वास्थ्य निर्देशनालय गण्डकी प्रदेशका अनुसार जिल्लाको बेनी नगरपालिका वडा नम्बर १ का ६० बर्षिय एक पुरुषको २८ गते दिउँसो ४ः३०…

thumbnail

म्याग्दीमा एकैदिन थपिए ६२ जना कोरोना संक्रमित,२ को मृत्यु

बेनी ।म्याग्दीमा  सोमबार मात्रै  ६२ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । स्वास्थ्य निर्देशनालय गण्डकीका अनुसार बेनी नगरपालिका ,मंगला गाउँपालिका ,मालिका गाउँपालिका ,रघुगंगा गाउँपालिका र अन्नपुर्ण गाउँपालिकामा ६२ जना कोरोना संक्रमित थपिएका हुन्…