अन्नपूर्ण गाउँपालिका काेराेना अपडेट धवलागिरी गाउँपालिका मंगला गाउँपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी न्युज विशेष

म्याग्दीमा थप २८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी । म्याग्दीमा थप २८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य निर्देशनालय गण्डकीका अनुसार जिल्लाको अन्नपुर्ण गाउँपालिका ,बेनी नगरपालिका ,धवलागिरी गाउँपालिका ,मंगला गाउँपालिका र रघुंगगा गाउँपालिकाका २८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । स्वास्थ्य निर्देशनालयको विज्ञप्ती अनुसार बेनी नगरपालिकामा सबै भन्दा धेरै कोरोना संक्रमित थपिएका छन् ।

कोरोना संक्रमित हुनेमा अन्नपुर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर ६ का ३० र ३६ बर्र्षिय दुई पुरुष ,बेनी नगरपालिका वडा नम्बर १ का २५ बर्षिया एक महिला र २९ बर्षिय एक पुरुष ,वडा नम्बर ४ की ५७ बर्षिया एक महिला ,वडा नम्बर ६ का २२ बर्षिया एक महिला र ३९ बर्षिय एक पुरुष ,वडा नम्बर ७ का ७० बर्षिया एक महिला तथा ४२,३१ र ५२ बर्षिय तीन पुरुष ,वडा नम्बर ८ का २४,६२,५०,३१ र ७६ बर्षिया ५ महिला तथा ५०,३० ,६० र ३५ बर्षिय ४ पुरुष रहेका छन् ।

म्याग्दीकी एक बृद्धाको कोरोना संक्रमणबाट पोखरामा मृत्यु

यसैगरी सोही नगरपालिका वडा नम्बर ९ का ३१ बर्षिया एक महिला र २७ बर्षिया एक पुरुष रहेका छन् । धवलागिरी गाउँपालिका वडा नम्बर २ का ३६ बर्षिय एक पुरुष,मंगला गाउँपालिका वडा नम्बर २ की ४२ बर्षिया एक महिला र सोही गाउँपालिका वडा नम्बर १ की ४४ बर्षिया एक महिला रहेकी छन् ।यस्तै ,रघुगंगा गाउँपालिका वडा नम्बर २ का २४ र ३० बर्षिय दुई पुरुष रहेका छन् भने सोही गाउँपालिका वडा नम्बर ३ का ३६ बर्षिय एक पुरुष रहेका छन् ।

लकडाउनले सुनसान बेनी (फोटो फिचर)

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनी-जोमसोम सडक अवरुद्ध

बेनी । बेनी -जोमसोम सडक अवरुद्ध भएको छ । म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका वडा नम्बर ३ दाना रुप्से छहरा स्थित सडकको हिलोमा ट्रक फसेपछि आइतबार सांझ देखी पुर्ण रुपमा सडक अवरुद्ध भएको हो…

thumbnail

अन्नपुर्ण गाउँपालिकाद्धारा कृषकलाई माछाका भुरा वितरण

पोखरेबगर । म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिकाले कृषकहरुलाई माछाका भुरा वितरण गरेको छ । गाउँपालिकाको पशु सेवा शाखाको बार्षिक स्विकृत कार्यक्रम अनुसार वडा नम्बर १ बाहेक सबै वडाका २२ जना कृषकहरुलाई २५ हजार भुरा…

thumbnail

एमाले प्रवेश गरेका भुरुङ्ग–तातोपानीका वडा अध्यक्ष फगामी माओवादी केन्द्रमै फर्किए

बेनी । म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका–२ भुरुङ्ग–तातोपानीका वडा अध्यक्ष ओम फगामी नेकपा माओवादी केन्द्रमा खुल्नुभएको छ । एमाले र माओवादी केन्द्र मिलेर बनेको नेकपाको एकतालाई सर्वोच्च अदालतले मान्यता नदिएर पुर्ववत पार्टी यथावत भएपछि…