कालिपुल युनाइटेड क्लबको तेस्रो अधिवेशन,अध्यक्षमा फगामी चयन

बेनी । म्याग्दीको बेनी नगरपालिका–८,कालिपुल स्थित कालिपुल युवा (युनाइटेड) क्लबको तेस्रो अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । शुक्रबार सम्पन्न अधिवेशनबाट साजन फगामीको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति चयन गरिएको छ । क्लबको बरिष्ठ उपाध्यक्षमा प्रकाश शेरपुञ्जा ,उपाध्यक्षमा राजेन्द्र गुरुङ ,सह–उपाध्यक्षमा मनोज गौचन ,सचिवमा सोनिया पुन ,सह–सचिवमा श्याम लामा ,कोषाध्यक्षमा राजिब छन्त्याल ,सह–कोषाध्यक्षमा प्रतिक्षा पुन चयन हुनुभएको सह–उपाध्यक्ष गौचनले जानकारी दिनुभयो ।

उहाँका अनुसार सदस्यहरुमा बादल आले ,मनिता गौचन ,अरुना पुन ,सनम पुन ,सचित थापा मगर ,संगिता पुन , आशिष पुन, बिजु पुर्जा ,सन्ध्या फगामी ,सुरेस केसी र अनिष गौचन चयन हुनुभएको छ । सामाजिक क्रियाकलापमा सक्रिय क्लबका अध्यक्ष फगाीमले खेलकुद क्षेत्र संगै सामाजिक काममा थप शसक्त बनाएर अगाडी बढ्ने बताउनुभयो । क्लबका निवर्तमान अध्यक्ष विकास पुनको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रमको संचालन निवर्तमान सचिव तेजिन फगामीले गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा जिल्ला खेलकुद विकास समितिका पुर्व अध्यक्ष कृष्णकुमार विश्वकर्माको उपस्थिती रहेको थियो ।

 

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

विश्वामित्र सहकारीले ११औं स्थापना दिवस विविध कार्यक्रमसहित मनायो

बेनी । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनीको न्युरोडबाट सञ्चालित विश्वामित्र बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेडको ११औं स्थापना दिवस विभिन्न कार्यक्रमसहित मनाइएको छ । बुधबार सहकारीको सभाहलमा संहकारीका संस्थापक पदाधिकारीहरुलाई सम्मान, छात्रवृत्ति प्रदान, र…

thumbnail

कांग्रेस म्याग्दीको सचिवमा युवा नेता हिराबहादुर पुनको उम्मेद्धारी घोषणा

बेनी । नेपाली कांग्रेस म्याग्दीको सचिव पदका लागि युवा नेता हिराबहादुर पुनले उम्मेद्धारी घोषणा गर्नुभएको छ । २०४७ सालमा नेविसंघबाटै राजनितिक यात्रा सुरु गर्नुभएका पुनले बुधबार सामाजिक सञ्जाल फेसबुक मार्फत कांग्रेसको १४…

thumbnail

सम्पत्तिका लागि आफन्तबाटै महिलाको हत्या, शरीर टुक्राटुक्रा पारेर खोलामा बगाइयो

काठमाडौँ । ५५ वर्षीया एक महिलाको हत्या गरेको आरोपमा प्रहरीले झापाबाट चार जनालाई पक्राउ गरेको छ। झापा गाउँपालिका–१ माइती घर भई भारत किसनगञ्ज जिल्ला बस्ने धोन्नी टुडुको हत्या आरोपमा प्रहरीले चार जनालाई…