कपडा तथा फेन्सी ब्यवसायी समिति म्याग्दीमा सुबेदी

बेनी ।कपडा तथा फेन्सी ब्यवसायी समिति म्याग्दीले पाँचौं साधारण सभा तथा तेस्रो अधिबेशनबाट अध्यक्षमा तुलसीनाथ सुबेदी सर्बसम्मत रुपमा अध्यक्षमा चयन हुनुभएको छ । बिहिबार सम्पन्न भएको अधिवेशनबाट उपाध्यक्षमा दामोदर शर्मा,सचिब राजु प्रसाद सुवेदी, कोषाध्यक्ष देबीप्रसाद शर्मा,सहसचिब ईन्द्र प्रसाद सुवेदी रहनुभएको छ । त्यसैगरी सदस्यहरुमा प्रकाश सापकोटा, रमेश चापागाईं, बिष्णु प्रसाद सुवेदी,राम बहादुर खत्री,दिनेश शर्मा र दण्डपाणी शर्मा रहेको पूर्व अध्यक्ष सुवर्ण रिजालले जानकारी दिनुभयो ।

अधिवेशनको उद्घाटन गदैं म्याग्दी उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष बेलबहादुर कटुवालले पेशागत हकहितका लागि स्थापित संघसंस्थालाई संरक्षण तथा सहयोगमा सधै तयार रहेको बताउनुभयो । उहाँले कोरोनाको महामारीले निजी क्षेत्रलाई निकै असर गरेको बताउँदै म्याग्दी उवासंघले सहुलियतका सुविधा सहित विभिन्न क्षेत्रमा आवश्यक ध्यानार्कषणा समेत गराएको बताउनुभयो ।

समितिमा आवद्ध कपडा तथा फेन्सी ब्यवसायीले आफ्नो कारोबारसँगै म्याग्दी जिल्लामा प्राकृतिक विपत्तीमा परेकालाई ४ लाखभन्दा बढीको सहयोगसँगै न्यानो कपडाबाट बञ्चित व्यक्तिहरुलाई न्यानो कपडा वितरण तथा सरसफलाई लगायतका सचेतनामुलका अभियानमा समेत सहयोग गर्ने गरेका छन् ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

म्याग्दीको जनसंख्या घट्यो

बेनी । म्याग्दीको कुल जनसंख्या एक लाख सात हजार ३७२ पुगेको छ । १० वर्षयता म्याग्दीमा बसोबास गर्ने जनसंख्या केही घटेको छ । राष्ट्रिय जनगणना २०७८ को प्रारम्भिक नतिजा अनुसार म्याग्दीमा पुरुषको…

thumbnail

राष्ट्रियसभा निर्वाचन : बेनी नगरपालिकाकी उपमेयर बरुवालले गरिन् मतदान

पोखरा। राष्ट्रियसभा सदस्य निर्वाचनमा म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाकी उपमेयर सञ्जु बरुवालले मतदान गर्नुभएको छ । आफ्नो पार्टीको उम्मेदवार नरहेको प्रदेशमा मतदान नगर्ने पार्टी ह्वीप विपरीत उपमेयर बरुवालले मतदान गर्नुभएको हो। राप्रपाले चुनावको अघिल्लो…

thumbnail

बगुवाखोलामा म्याग्दी नदी दोहन : मापदण्ड मिचेर उत्खनन् भएको जिल्ला अनुगमन समितिको ठहर

म्याग्दी ,१२ माघ । म्याग्दीको बेनी नगरपालिका वडा नम्बर ५ बगुवाखोला स्थित म्याग्दी नदीमा मापदण्ड विपरित नदीजन्य पदार्थ उत्खनन भएको समाचार प्रकाशित भएपछि जिल्ला अनुगमन समितिले चासो दिएको छ । सरकारको नदीजन्य…