नेपाललाई आधुनिक युगमा पुर्‍याउँछौंः ओली

मोरङ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले नेपाललाई आधुनिक युगमा पुर्‍याउने जिम्मा एमालेले लिने बताउनुभएको छ । मंगलबार मोरङको मिक्लाजुङ गाउँपालिकामा आयोजित चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्दै ओलीले नेपाललाई आधुनिक युगमा पर्‍याउने जिम्मा एमालेले लिने बताउनुभएको हो।

स्थानीय निकाय निर्वाचनमा एमालेलाई अत्याधिक मतले विजयी बनाइ देश बनाउने अभियानमा साथ दिन उनले मतदाताहरुलाई आग्रह गर्नुभयो। ‘समृद्ध नेपाल र सुखी नेपालीको अभियान एमालेले चलाइरहेको छ। यस अभियानलाई सार्थक तुल्याएर मुलुक बनाउने महाअभियानमा सबै सहभागी बनौं,’ ओलीले भन्नुभयो।

‘आत्मनिर्भर अर्थतन्त्र, उद्योग धन्दा सञ्चालन, कृषिको आधुनिकीकरण लगायतका काम एमालेले नै गर्ने हुँदा अलमलमा नपरिकन समृद्ध नेपाल र सुखी नेपाली बनाउने अभियानमा सबै सहभागी हौं,’ अध्यक्ष ओली भन्नुभयो, ‘स्वदेशमै रोजगारीका अवसर सिर्जना गरेर युवाहरुलाई विदेश जानबाट रोक्दै उत्पादन र उत्पादकत्व वृद्धि गरेर मुलुकलाई आत्मनिर्भर बनाउने प्रयास एमाले नेतृत्वको सरकारले गरेको छ।’

‘भोट हालेनौं भन्नुभयो’ भनेर गठबन्धनका नाममा जनतालाई नधम्क्याउन ओलीको चेतावनी छ। अहंकार पालेका केहीले एमालेलाई चोइट्याएर केही कार्यकर्तालाई अलमल्याइरहेको उहाँको भनाइ छ।nagariknews.nagariknetwork बाट

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

श्रीलङ्का सरकारले इन्धन कटौती गर्ने

एजेन्सी । श्रीलङ्काले इन्धनमा कटौती गर्ने जनाएको छ । श्रीलङ्काका लागि आयात भइ आएका डिजेल, पेट्रोल र कच्चा तेल प्राप्त गर्न नसकेपछि उसले देशभित्रै इन्धन कटौती गरेको हो । सो कुराको जानकारी…

thumbnail

वीरगञ्ज नाकाबाट निर्यातमा ७३ प्रतिशत वृद्धि

पर्सा । नेपालको मुख्य प्रवेशद्वार र देशकै प्रमुख व्यापारिक नाका वीरगञ्जलाई प्रयोग गरी भारत तथा तेस्रो मुलुकतर्फ हुने नेपाली वस्तुको निर्यातमा उल्लेख्य वृद्धि भएको छ । गत आर्थिक वर्षको ११ महिनाको तुलनामा…

thumbnail

२७ वर्षदेखि बेपत्ता किसान भारतको गोठमा भेटिए

लमजुङ । ६२ वर्षीया पुतली परियार र बुबा ७५ वर्षीय सुकबरे परियालाई जेठको पहिलो साता जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट आएको खबरले एकैछिन पनि मन शान्त हुन दिएन । २७ वर्षअघि जागिर खान भारत पसेको…