रघुगंगा–४ दग्नाममा मतदान सम्पन्न

दग्नाम । म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिकामा–४ दग्नाममा मतदान सकिएको छ । शुक्रबार भएको स्थानीय तह निर्वाचनमा कुल १०२५ मतदाता भएको जनता माध्यमिक विद्यालय दग्नाम र शिव अधारभुत विद्यालय दर्मिजा मतदान केन्द्रमा जम्मा ६७३ मत खसेको निवार्चन अधिकृत राजकुमार गौतमले बताउनुभयो ।

जनता मावि दग्नामको मतदान स्थलबाट कुल ६९३ मा ४४९ मत र शिव अधारभुत विद्यालय दर्मिजा मतदान स्थलबाट कुल ३३२ मा २२४ मत खसेको छ । वडा नम्वर ४ का वडा अध्यक्ष उम्मेद्वार कांग्रेसबाट पबिन गर्बुजा, माओवादी केन्द्रबाट बिप्रसाद पुृन र एमालेबाट ईन्द्रमान थजालीका प्यानल प्रतिसप्रर्धा रहेको छ ।रघुगंगा–४ वडामा उत्साहित र शान्त वातावरणमा मतदान सम्पन्न भएको अधिकृत गौतमले बताउनुभयो । रघुगंगा गाउँपालिकाको सवै वडाबाट मतपेटिका शिलवन्दी गरि पालिकाको केन्द्र मौवाफाँट स्थित निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयमा ल्याउन लागिएको उहाँले बताउनुभयो । सवै मतपेटिका आइसकेपछि सर्वपक्षिय वैठक वसी आज राति या भोलि विहानबाट मतगणना सुरु गरिने उहाँले बताउनुभएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बिरामीलाई अस्पताल जान वडाले नि:शुल्क एम्बुलेन्स उपलब्ध गराउने

काठमाडौँ । गोरखाको शहिदलखन गाउँपालिका वडा नम्बर ७ ले बिरामीलाई अस्पताल जानका लागि एम्बुलेन्स सेवा उपलब्ध गराउने भएको छ । बिरामीलाई स्थानीय स्वास्थ्य संस्थाबाट रिफर भई थप उपचारका लागि गोरखा जिल्ला अस्पताल…

thumbnail

योजना आयोगले सिफारिस नगरेका आयोजनाले बजेट नपाउने

काठमाडौँ । आगामी आर्थिक वर्ष २०७९/८० को बजेटमा योजना आयोगबाट सिफारिस नभएका आयोजनाहरूले बजेट नपाउने भएका छन् । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले आगामी वर्षको नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गर्दै आयोगबाट सिफारिस नभएका आयोजनाले…

thumbnail

गठबन्धन सही थियो भन्ने पुष्टि भयो : राष्ट्रिय जनमोर्चा

काठमाडौं । राष्ट्रिय जनमोर्चाले स्थानीय तह निर्वाचनमा सत्तारुढ दलबीच भएको गठबन्धन सफल भएको निष्कर्ष निकालेको छ । सोमबार बसेको पार्टीको केन्द्रीय सचिवालयको विस्तारित बैठकले स्थानीय तह निर्वाचनमा सत्तारुढ गठबन्धन नेकपा एमालेलाई परास्त…