बेनी सामुदायिक माविमा १०० टोलीद्धारा भ्रमण

कर्णबहादुर खत्री
बेनी शनिबार पौष २८ गते । म्याग्दी सदरमुकाम बेनीबजार स्थित बेनी सामुदायिक माध्यमिक विद्यालयमा शनिबार १ सयौं टोलीले शैक्षिक अवलोकन भ्रमण गरेको छ । नेपाल सरकार शिक्षा मन्त्रालयबाट शैक्षिक सत्र २०६९ मा विद्यालयलाई राष्ट्रकै सर्वोकृष्ट घोषणा भएपछि विभिन्न जिल्लाबाट शैक्षिक अवलोकनको लागि भ्रमण आउन थालिएको हो । ५ वर्षको अवधिमा १ सय वटा टोली भ्रमण गरेका छन् । शनिबार सिद्धबाबा माध्यमिक विद्यालय , रेसुङ्गा नगरपालिका—८,तम्घास, गुल्मिले १ सयौं टोलीको रुपमा भ्रमण गरेको छ ।

भ्रमण टोलीमा विव्यस अध्यक्ष तुल बहादुर थापा , प्रअ डोर विक्रम श्रीस तथा शिक्षक अभिभाबक संघका अध्यक्ष चन्द्र बहादुर जि।सि सहित ४५को जना सहभागि थिए । विद्यालयको भ्रमण गर्ने १००औं टोली पुगेको अवसरमा विद्यालयले टोलीसँग विशेष अन्तरक्रिया गरेको छ । अन्तक्रिया कार्यक्रममा विद्यालयका प्रअ दिपक श्रेष्ठ , विव्यस अध्यक्ष नारायण बहादुर कार्कि शिक्षक अभिभावक संघका अध्यक्ष कृष्णबहादुर बानिया तथा बेनी नगरपालिकाका शिक्षा अधिकृत विश्व प्रकाश रेग्मीले विद्यालयको शैक्षिक क्रियाकलाप , विगत , वर्तमान , सिकाइ वातावरण तथा उपलब्धिको बारेमा जानकारी गराएका थिए ।

कार्यक्रममा भ्रमण टोलीको तर्फबाट प्रअ श्रीस विव्यस अध्यक्ष थापा , तथा शिक्षक अभिभाबक संघका अध्यक्ष जि।सि जिज्ञासा तथा धन्यवाद मन्तव्य राखेका थिए । कार्यक्रम विव्यस अध्यक्ष कार्किको अध्यक्षता , शिअस अध्यक्ष बाँनियाका स्वागत , नगर शिक्षा अधिकृत रेग्मीको प्रमुख आतिथ्यता तथा प्रअ श्रेष्ठको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पिताको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा विद्यालयलाई शैक्षिक पोशाक वितरण

बेनी । स्वर्गीय बुबाको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा पारेर म्याग्दीका एक पत्रकारले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक पोशाक वितरण गर्नुभएको छ। पत्रकार हरिकृष्ण गौतमले स्वर्गीय पिता बालकृष्ण गौतमले अक्षर चिनेको बेनी नगरपालिका–५ पुलाडाँडास्थति चेतना…

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…