म्याग्देली कलाकार रोकाको ‘भन्दिन म’ गीतको म्युजिक भिडियो छायांकन

म्याग्दी,बुधबार जेठ १ गते । विभिन्न चर्चित लोकगितको सृजना गरिसक्नुभएका म्याग्दीली कलाकार रमेश रोकाको ‘भन्दिन म’ लोकगितको म्युजिक भिडियो छायांकन. गरिएको छ ।

म्याग्दीको मंगला गाउँपालिका ५ पाँखु घर भई हाल रोजगारको शिलशिलामा अष्टेलियामा रहनुभएका कलाकार एवम् सर्जक रोकाको नयाँ लोकगितको म्युजिक भिडियो छायाँकन गरिएको हो ।

दुई बर्षदेखी सांगितीक क्षेत्रमा लाग्नुभएका रोकाको शब्द सृजना रहेको सो गितमा कलाकार दिपक कुँवर र निसा केसीले स्वर दिनुभएको छ । गितको म्युजिक भिडियोको छायांकन काठमाण्डौंको धुलिखेल क्षेत्रमा गरिएको छ ।

माया प्रेमको आधारमा सृजना गरिएको गितको म्युजिक भिडियोमा चर्चित मोडल किसान भण्डारी र आयुष्मा कार्कीको अभिनय रहेको छ । कृष्ण पौडेलले निर्देशन गरेको सो म्युजिक भिडियोलाई छिट्टै बजारमा ल्याउने तयारी गरिएको सर्जक रोकाले जानकारी दिनुभयो । गीतका सर्जक रोकाले यस अघि मधुसुदन बञ्जाडेको ‘जिन्दगीको साथी’ बोलको गीतमा अभिनय समेत गर्नुभएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

हिलाम्मे सडकमा धान रोपाइँ !

म्याग्दी। बेनी दरबाङ सडक अन्तर्गत अलपत्र लाम्पाटा – दरबाङ सडक खण्डमा पर्ने रणबाङका स्थानीयले धान रोपेर विरोध जनाएका छन् । निर्माण कम्पनीले अलपत्र पारेर सम्पर्क विहिन भएपछि स्थानीयहरुले सडकमै धान रोपेर विरोध…

thumbnail

मंगला गाउँपालिकाको १३ औँ गाउँसभा : ४२ करोड ३४ लाखको बजेट पारित

म्याग्दी । म्याग्दीको मंगला गाउँपालिकाले आर्थिक बर्ष २०७९÷०८० का लागि ४२ करोड ३४ लाखको बजेट ल्याएको छ । शुक्रबार गाउँपालिकाको केन्द्र बाबियाचौरमा आयोजित १३ औँ गाउँ सभामा गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष प्रेम कुमारी खत्रीले…

thumbnail

मंगलाको कार्यपालिका सदस्यमा सबै एमालेका उम्मेदवार विजयी

म्याग्दी । म्याग्दीको मंगला गाउँपालिकाको कार्यपालिका सदस्यमा नेकपा एमालेका उम्मेदवार विजयी भएका छन । आइतबार सम्पन्न भएको निर्वाचनबाट ४ जना महिला सदस्यमा नेकपा एमालेका डिल कुमारी खत्री, तिल कुमारी खत्री, भुमिसरा बुढाथोकी…