भुपु विद्यार्थी पाईजाद्धारा शिख माविका विद्यार्थीलाई शैक्षिक सामाग्री वितरण

सेते तिलिजा पुन/शिख,बिहिबार जेठ ३० गते । म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालिका– ५ शिखमा रहेको शिख माविका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामाग्री सहयोग प्राप्त भएको छ । शिख उपल्लो सोरा घर भई हाल रोजगारीको शिलशिलामा अमेरीकामा बस्दै आउनुभएकी मेनुका पाईजाले सो सहयोग गर्नुभएको हो ।

विद्यालयकी पुर्व विद्यार्थी समेत रहनुभएकी पाईजाले कक्षा एक देखी कक्षा आठ सम्मका २४ जना गरिब,विपन्न तथा जेहेन्दार विद्यार्थीलाई कापी,कलम ,पेन्सील शैक्षिक सामाग्री सहयोग गर्नुभएको छ । पाइजाले बुबा चित्र बहादुर पाइजा मार्फत सो सहयोग हस्तान्त्रण गर्नुभएको हो । प्रती विद्यार्थी ४ सयका दरले नौ हजार ६ सय बराबरको शैक्षिक सामाग्री सहयोग गर्नुभएको छ ।

दुर्गम गाउँमा रहेका गरिब ,विपन्न तथा जेहेन्दार विद्यार्थीहरुको अध्ययनमा सहयोग पु¥याउने उद्धेश्य सहित सो सहयोग गरिएको सहयोगदाता पाइजाले जानकारी दिनुभयो । आगामी दिनमा पनि सहयोगलाई निरन्तरता दिइने भुपु विद्यार्थी पाईजाले जानकारी दिनुभयो ।

कार्यक्रममा विद्यालयका प्रअ केदार बहादुर कार्की सहयोगदाता पाइजालाई धन्यवाद व्यक्त गर्नुभयो । पाईजाको सहयोग संगै विद्यार्थीहरुको शैक्षिक अध्ययनलाई सहयोग पु¥याउने विश्वास व्यक्त गर्नुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

अन्नपूर्ण गाउँपालिकाले ल्यायो ४९ करोड ७३ लाखको बजेट (तस्बिरहरु)

बेनी । म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिकाले ४९ करोड ७३ लाख ३६ हजार बराबरको बजेट ल्याएको छ । शुक्रबार पोखरेबगरमा आयोजना गरिएको १५ औं गाउँसभामा आगमी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि उक्त बजेट गाउँसभाले…

thumbnail

दानाको मतिचौरमा घना जंगलको विचमा १०८ धारा

म्याग्दीको अन्नपुर्ण गाउँपालीका ३ दानाको मतिचौर स्थित मोति बराहमा निर्माण गरिएको १०८ धाराको शनिबार उद्घाटन गरिएको छ । समुन्द्री सतह देखि २२ सय मिटर उचाइमा रहेको धार्मिक एवम् पर्यटकीय स्थल मतिचौरमा धार्मिक…

thumbnail

अन्नपूर्णको कार्यपालिका सदस्यमा एमालेका उम्मेद्वार निर्विरोध

बेनी । म्याग्दीको अन्नपूर्ण गाउँपालिकाको कार्यपालिका सदस्यमा नेकपा एकमालेका उम्मेद्वार निर्विरोध भएका छन् । मनोनयन दर्ता क्रममा ६ जनाको एकल उम्मेद्वारी परेपछी निर्विरोध भएका हुन् । दलित वा अल्पसंख्यक तर्फ बिरबहादुर पौडेल…