स्थापना दिवसको अवसरमा सरसफाई र फलफुल वितरण

बेनी, शुक्रबार भदौ २७ गते । गैरसरकारी संस्था संगम म्याग्दीले बिहीबार विभिन्न कार्यक्रम गरेर आफ्नो १४ औ स्थापना दिवस मनाएको छ ।

स्थापना दिवसको अवसरमा बेनी अस्पतालका बिरामी र म्याग्दी बालगृहका बालबालिकाहरुलाई फलफुल वितरण गरेको छ । यसैगरी कार्यालय रहेको दुरसञ्चार टोल आसपासका सार्वजनिक स्थानमा सरसफाई गरेको छ ।

संस्थाका अध्यक्ष दिपक पौडेलको नेतृत्वमा पदाधीकारी र कर्मचारीहरुले सरसफाई र फलफूल वितरण गरेका थिए । बेनी अस्पतालका १३ जना बिरामी र बालगृहका १३ जना बालबालिकालाई फलफूल वितरण गरिएको संस्थाले जनाएको छ । बेनी अस्पताल व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष बेलबहादुर चोखालले फलफुल वितरण कार्यक्रमको सुरुवात गर्नुभएको थियो ।

२०६३ सालमा स्थापना भएको संस्थाले अहिले धवलागिरी गाउँपालिकामा गुड नेवर्स इन्टरनेशनलको आर्थिक सहयोगमा सामुदायिक विकास परियोजना अन्तरगत शिक्षा र आयआर्जनका र गर्लस फस्ट परियोजनाको आर्थिक सहयोगमा बाल विवाह न्युनिकरण सम्बन्धीका परियोजना सञ्चालन गरेको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पिताको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा विद्यालयलाई शैक्षिक पोशाक वितरण

बेनी । स्वर्गीय बुबाको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा पारेर म्याग्दीका एक पत्रकारले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक पोशाक वितरण गर्नुभएको छ। पत्रकार हरिकृष्ण गौतमले स्वर्गीय पिता बालकृष्ण गौतमले अक्षर चिनेको बेनी नगरपालिका–५ पुलाडाँडास्थति चेतना…

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…