अखिल क्रान्तिकारीमा समानान्तर कमिटी चलाउने पवन कार्कीलाई कारवाही

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्र निकट अखिल क्रान्तिकारीमा समानान्तर कमिटी चलाउने पवन कार्कीलाई कारवाही भएको छ । अखिल क्रान्तिकारीको सचिवालय बैठकले संगठन विरुद्ध जाने कार्कीलाई संगठनको जिम्मेवारीबाट मुक्त गरिएको हो ।

कार्कीलाई २४ घण्टे स्पष्टीकरण सोधिए पनि उनले उल्टै चुनौती दिएपछि अखिल क्रान्तिकारीको सचिवालय बैठकले जिम्मेवारीबाट मुक्त गरेको छ । कार्की यसअघि अखिल क्रान्तिकारीका सचिव थिए । सचिवबाट महासचिव दाबी गरेपनि संगठनले उपाध्यक्षको जिम्मेवारी दिएको थियो ।

तर, कार्कीले उपाध्यक्षमा बस्न अस्वीकार गर्दै समानान्तर कमिटी चलाउँदै आएका थिए । अखिल क्रान्तिकारीमा विवाद भएपछि आज बसेको पूर्व स्थायी समिति बैठकले दुबैपक्षसँग छलफल गरेर टुंगा लगाउने निर्णय गरेको थियो । तर, अखिल क्रान्तिकारीको सचिवालय बैठकले कार्कीलाई संगठनको जिम्मेवारीबाट मुक्त गरी कारवाही गरेको छ । रातोपाटीबाट

 

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

नगरपालिकाद्वारा विद्यालयलाई ल्यापटप वितरण

म्याग्दी । म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाद्वारा आज (बिहीबार) नगरपालिकाअन्तर्गत विभिन्न वडामा सञ्चालनमा रहेका विद्यालयहरुलाई ल्यापटप वितरण भएको छ । नेपाल सरकारको चालु आर्थिक वर्षको वार्षिक स्वीकृत कार्यक्रमअनुसार नगरपालिकालाई प्राप्त सशर्ततर्फको कार्यक्रमबाट विद्यालयलाई ल्यापटप…

thumbnail

सिङ्गामा महिलाहरुको पाठेघर खस्ने रोगको स्क्रिनिङ सम्बन्धी भिआइए परीक्षण

निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट ग्रामीण भेगका सर्वसाधारणहरु लाभान्वित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाको आयोजनामा हिँजो (बुधवार) बेनपा–४, सिङ्गामा निःशुल्क स्वास्थ्यसम्बन्धी शिविर सम्पन्न भएको छ । महिलामा पाठेघर खस्ने रोगको स्क्रिनिङ, रिङपेशरी तथा भिआइए जाँचसम्बन्धी…

thumbnail

तमानखोला गाउँपालिकाद्धारा बालगृह सञ्चालन

म्याग्दी। बागलुङको तमानखोला गाउँपालिकाले पालिका भित्र रहेका अनाथ, असहाय, अपाङ्गता भएका, अति गरिब बिपन्न बालबालिकाहरुको संरक्षणको लागि बालगृह सञ्चालनमा ल्याएको छ।उनीहरुलाई पालिकाले निशुल्क शिक्षा, स्वास्थ्य, खान, बस्न लगायतको व्यवस्था गरेको छ ।…