झिँ र पाखापानीमा नेकपाको वडा कमिटीलाई सपथ

म्याग्दी ,मंगलबार जेठ ७ गते । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा)को रघुगंगा गाउँपालिका–५ झिँ र ६ पाखापानीका वडा कमिटिलाई सपथ ग्रहण गराइएको छ । तत्कालिन नेकपा एमाले र माओवादी केन्द्रबिच एकता भएपछि वडास्तरमा समेत एकता गरि गठन भएको नेकपाको वडा कमिटीलाई मंगलवार सपथ खुवाइएको हो ।

झिँमा नेकपाको वडा कमिटि अध्यक्ष पदम शेरपुञ्जा र पाखापानीमा वडा कमिटि अध्यक्ष खवीर पाईजाको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा नेकपा रघुगंगाका अध्यक्ष दिपक कार्कीले सपथ ग्रहण गराउनुभएको थियो । पाखापानीमा आयोजित कार्यक्रममा नेकपा रघुगंगाका अध्यक्ष कार्की र सचिब हरि भण्डारीले रघुगंगा गाउँपालिकाको भौगोलिक समस्यालाई हल गर्न नेकपाको तर्फबाट आबश्यक पहल भैरहेको बताउनुभयो ।

उहाँहरुले स्थानीय स्तरमा रहेका विकासका समस्याहरुलाई प्रदेश र संघिय सरकार मार्फत सम्बोधनको लागि सक्दो पहल गरिएको बताउँदै पार्टी संगठनलाई बलियो बनाउनतर्फ लाग्न नेता तथा कार्यकर्ताहरुलाई आग्रह गर्नुभयो । कार्यक्रममा जिल्ला कमिटी सदस्य ओम पुन, गाउँपालिका कमिटी सदस्य चन्द्रमान छन्त्याल लगायतले मन्तव्य राख्नुभएको थियो । निरोज शेरपुञ्जाको स्वागत र हिमाल गोतामेको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

रघुगंगा गाउँपालिकामा लागु औषध दुरुपयोग तथा ओसार पसार विरुद्धको अन्तर्राष्ट्रिय दिवस मनाइयो

म्याग्दी। म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिकामा लागु औषध दुरुपयोग तथा ओसार पसार विरुद्धको अन्तर्राष्ट्रिय दिवस विविध कार्यक्रम गरि मनाइएको छ । आइतवार रघुगंगा गाउँपालिका–३ स्थित रघुगंगा माध्यमिक विद्यालय र रघुगंगा गाउँपालिका–१,तिप्ल्याङ स्थित कालिका माध्यमिक…

thumbnail

रघुगंगा नदीमा आएको बाढीले स्काभेटर बगायो

म्याग्दी । म्याग्दीको रघुगंगा नदीमा आएको बाढीले स्काभेटर बगाएको छ । शनिवार राती रघुगंगा नदीमा आएको बाढीले राहुघाट जलविद्युत आयोजनाका ड्याम साइटमा काम गरेर नदी किनारमा पार्किङ्ग गरि राखेको ठाउँमा कटान गरेर…

thumbnail

रघुगंगा गाउँपालिकाको ४६ करोड ८६ लाख २५ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

बेनी । म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९र८० का लागि रु ४६ करोड ८६ लाख २५ हजार बराबरको बजेट पारित गरेको छ । शुक्रवार सम्पन्न १३ औँ गाउँ सभामा गाउँपालिका अध्यक्ष…