मुनामा सरसफाई शिक्षा सम्बन्धी अभिमुखिकरण

मुना,सोमबार जेठ ६ गते ।म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिका ३ मुुनामा वडा स्तरिय खानेपानी तथा स्वच्छता समन्वय समितीलाई सरसफाई शिक्षा सम्बन्धी अभिमुखिकरण गराइएको छ । कदम म्याग्दीको आयोजना ,गुड नेवर्स इन्टरनेशनल नेपालको आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोग र धवलागिरी गाउँपालिकाको समन्वयमा कार्यक्रम समापन भएको हो ।

कार्यक्रममा गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष रेशम छन्त्यालले गाउँपालिकाका सबै वडा सरसफाई उन्मुख तर्फ अगाडी बढेको बताउनुहुँदै दुर्गम क्षेत्रमा रहेको धवलागिरी गाउँपालिकालाई सरसफाई युक्त बनाइने जानकारी दिनुभयो । उहाँले सरसफाइ भएमा मात्र स्वस्थ्व समाजको कल्पना गर्न सकिने बताउनुभयो । स्वस्थ स्वच्छ समाज निर्माणका लागि सबैले आफ्नो क्षेत्रबाट सहयोग गर्नुपर्नेमा जोड दिनुभयो ।

एक दिन सम्म संचालन हुने कार्यक्रममा २५ जना प्रशिक्षार्थीले सहभागिता जनाएका छन् । वडा अध्यक्ष पुर्म पुन मगरको अध्यक्षता र कदम म्याग्दी वास सहजकर्ता होसियार सिं विकको संचालनमा कार्यक्रम समापन भएको थियो ।कार्यक्रममा गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत गोविन्द सुनार लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकाको ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

म्याग्दी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकामा कुल  ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँको बजेट पारित भएको छ । गाउँपालिकाको केन्द्र मुनामा सम्पन्न १६ औँ गाउँ सभामा अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनले प्रस्तुत गर्नुभएको आगामी…

thumbnail

दुर्गम खाम्लामा सडक पुग्यो

म्याग्दी । म्याग्दीको दुर्गम धवलागिरि गाउँपालिका –४, स्थित खाम्लामा सडक पुगेको छ । यस क्षेत्रमा निर्माण हुने तीनवटा जलविद्युत आयोजनाले संयुक्त रुपमा मालिका गाउँपालिका –७, खारादेखि खाम्लासम्म १० किलो मिटर सडकको ट्रयाक…

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकामा आइतबार बिदा नहुने

बेनी ।म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकाले आईतबार सार्वजनिक विदा नदिने भएको छ ।मुनामा गाउँपालिका अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनको अध्यक्षतामा सोमबार बसेको कार्यपालिकाको पहिलो बैठकलले गाउँपालिकाकाको कार्यालय, वडा कार्यालय र विद्यालय शनिबार बाहेक आईतबार देखि शुक्रबारसम्म…