रघुगंगा गाउँपालिकामा योग शिविर सुरु

बेनी,बुधबार असोज ८ गते ।
जिल्लाको रघुगंगा गाउँपालिमा बृहत निशुल्क योग शिविर संचालन भएको छ । गाउँपालिकाको आर्थिक सहयोग र नविन आनन्द योग केन्द्रको समन्वयमा निशुल्क योग शिविरको आयोजना गरिएको हो । ग्रामिण भेगमा योग साधनाको महत्व र आवश्यकताको बारेमा जानकारी गराउन योग शिविरको आयोजना गरिएको गाउँपालिकाले जनाएको छ ।

दुर्गम गाउँका नागरिकहरुलाई योग साधनाको बारेमा महत्व र आवश्यकताको बारेमा जानकारी गराउन शिविरको आयोजना गरिएको गाउँपालिकाका अध्यक्ष भबबहादुर भण्डारीले बताउनुभयो । योग साधनाले स्वस्थ्य ,निरोगी नागरिक र सभ्य समाज निर्माणमा सहयोग पुग्ने उहाँको विश्वास छ ।

योग साधनाले स्वस्थ ,सुखी जिवन संगै सभ्य समाज निर्माणमा सहयोग पु¥याउने नविन आनन्द योग केन्द्रका अध्यक्ष एमम् योगी नबिन जुग्जालीले बताउनुभयो । उहाँले स्वस्थ्य ,सुखी , खुशी र समृद्धि जिवन जिउनका लागि खानपिन र योग साधनामा ध्यान दिनुपर्ने बताउनुभयो ।

पछिल्लो समय बदलिँदो जिवनशैली र गलत खानपिनले विभिन्न रोगबाट ग्रसित भएको उहाँले बताउनुभयो । योगले मर्यादित,निरोगी ,सुखी र सभ्य समाज निर्माणमा महतवपुर्ण भुमिका खेल्ने योगी जुग्जालीको भनाइ छ ।

सोमबारदेखी वडा नं १ बेगबाट सुरु भएको शिविर गाउँपालिकाको ८ वटा वडामा नै संचालन गरिने गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत रमेश थापाले जानकारी दिनुभयो । एउटा वडामा पाँच दिन सम्म संचालन हुने अधिकृत थापाले बताउनुभयो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

रघुगंगा गाउँपालिकामा लागु औषध दुरुपयोग तथा ओसार पसार विरुद्धको अन्तर्राष्ट्रिय दिवस मनाइयो

म्याग्दी। म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिकामा लागु औषध दुरुपयोग तथा ओसार पसार विरुद्धको अन्तर्राष्ट्रिय दिवस विविध कार्यक्रम गरि मनाइएको छ । आइतवार रघुगंगा गाउँपालिका–३ स्थित रघुगंगा माध्यमिक विद्यालय र रघुगंगा गाउँपालिका–१,तिप्ल्याङ स्थित कालिका माध्यमिक…

thumbnail

रघुगंगा नदीमा आएको बाढीले स्काभेटर बगायो

म्याग्दी । म्याग्दीको रघुगंगा नदीमा आएको बाढीले स्काभेटर बगाएको छ । शनिवार राती रघुगंगा नदीमा आएको बाढीले राहुघाट जलविद्युत आयोजनाका ड्याम साइटमा काम गरेर नदी किनारमा पार्किङ्ग गरि राखेको ठाउँमा कटान गरेर…

thumbnail

रघुगंगा गाउँपालिकाको ४६ करोड ८६ लाख २५ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

बेनी । म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९र८० का लागि रु ४६ करोड ८६ लाख २५ हजार बराबरको बजेट पारित गरेको छ । शुक्रवार सम्पन्न १३ औँ गाउँ सभामा गाउँपालिका अध्यक्ष…