अन्नपुर्ण आधारभूत विद्यालयलाई कम्युटर सहयोग ,सहयोगदातालाई सम्मान

धिरेन खत्री
बेनी ,मंगलबार मंसिर ३ गते ।
म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिका– २ स्थित अन्नपुर्ण आधारभूत विद्यालयलाई कम्युटर उपलब्ध गराउने स्थानीय समाजसेवी राज गिरिलाई विद्यालयद्धारा सम्मान गरेको छ। समाजसेवी राज गिरिले विद्यालयलाई दुईथान कम्युटर, नगद १० हजार रुपैयसहित विद्यार्थीलाई खाजा सहयोग गरेका थिए ।

विद्यालय ब्यवस्थापन समिति अध्यक्ष करण(अर्जुन) भण्डारीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा विद्यालयका प्रअ डेकबहादुर भण्डारी, अभिभावक र विद्यार्थीद्धारा फुलमालासहित सम्मानपत्रद्धारा सहयोगदाताँ गिरि र बाल गायिका निसा भण्डारीलाई सम्मान गरिएको थियो । गायिक भण्डारीले मुक्तिधाम माविको कक्षा सातमा अध्ययनरत छिन् ।

गिरिले विद्यालयलाई यस अघि हिमालयन प्रोजेक्टमार्फत ५ लाख रुपैया आर्थिक सहयोग उपलब्ध गराएका थिए । उनले आगामी दिनमा विद्यालयको शिक्षालाई ब्यवहारिक र प्रविधिमैत्री रुपमा अघि बढाउन आर्थिक सहयोग गर्ने प्रतिवद्धता जनाएका थिए । कार्यक्रममा प्रअ भण्डारी र शिक्षक सिमा खत्रीले शुभकामना मन्तव्य राखेका थिए ।

२०२४ सालमा स्थापना भएको स्कूललाई भौतिक पुर्वाधारसंगै प्राविधिक रुपमा कम्युटर शिक्षा संचालन गर्ने योजना रहेको विद्यालय ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष भण्डारीले बताए । ६० जना अध्ययरत विद्यार्थीलाई विद्यालयले दिवा खाजाको समेत ब्यवस्था गरेको छ । शिक्षक गंगा भण्डारीको संचालन र दिर्घदत्त सुवेदीको स्वागत मन्तव्य रहेका कार्यक्रममा विद्यार्थीद्धारा सास्कृतिक नृत्य राखेका थिए ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

रघुगंगा गाउँपालिकामा लागु औषध दुरुपयोग तथा ओसार पसार विरुद्धको अन्तर्राष्ट्रिय दिवस मनाइयो

म्याग्दी। म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिकामा लागु औषध दुरुपयोग तथा ओसार पसार विरुद्धको अन्तर्राष्ट्रिय दिवस विविध कार्यक्रम गरि मनाइएको छ । आइतवार रघुगंगा गाउँपालिका–३ स्थित रघुगंगा माध्यमिक विद्यालय र रघुगंगा गाउँपालिका–१,तिप्ल्याङ स्थित कालिका माध्यमिक…

thumbnail

रघुगंगा नदीमा आएको बाढीले स्काभेटर बगायो

म्याग्दी । म्याग्दीको रघुगंगा नदीमा आएको बाढीले स्काभेटर बगाएको छ । शनिवार राती रघुगंगा नदीमा आएको बाढीले राहुघाट जलविद्युत आयोजनाका ड्याम साइटमा काम गरेर नदी किनारमा पार्किङ्ग गरि राखेको ठाउँमा कटान गरेर…

thumbnail

रघुगंगा गाउँपालिकाको ४६ करोड ८६ लाख २५ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

बेनी । म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९र८० का लागि रु ४६ करोड ८६ लाख २५ हजार बराबरको बजेट पारित गरेको छ । शुक्रवार सम्पन्न १३ औँ गाउँ सभामा गाउँपालिका अध्यक्ष…