भगवतीमा माओवादी केन्द्रका उम्मेदवार मत माग्दै मतदाताको घरदैलोमा

म्याग्दी । नेकपा (माओबादी केन्द्र) बाट रघुगंगा गाउँपालिकाको अध्यक्ष, उपाध्यक्ष र वडाअध्यक्ष लगायत पदका उम्मेदवारहरुले वडानम्वर २ राखु भगवतीमा शुक्रबार घरदैलो अभियान गरेका छन् । गाउपालिका अध्यक्षकी उम्मेदवार मिना विक, उपाध्यक्ष उम्मेदवार रिम कटुवाल र वडाअध्यक्ष उम्मेदवार नरबहादुर भण्डारी लगायत उम्मेद्वाहरुले घरदैलो गर्नुभएको हो ।

राखु भगवतीमा वडा कमिटीको नेतृत्वमा उम्मेद्वारलाई जिताउने अभियान लिएर नेता तथा कार्यकर्ताहरुले गाउँ–गाउँका मतदातालाई आफ्नो पक्षमा बनाउन र उम्मेदवारलाई चिनाउने अभियान लिएर घर–घरमा पुगेको वडा कमिटी अध्यक्ष बालकृष्ण कटुवालले बताउनुभयो ।

उम्मेदवारसंगै घरदैलोमा हिडेको टोलीले प्रतिवद्धता पत्रको जानकारी र मतपत्रको चिन्हमा मतदान गर्ने तरिका मतदाताहरुलाई सिकाउनुभएको थियो । घरदैलो अभियानमा गाउँपालिका कमिटी अध्यक्ष हरि भण्डारी लगायतको उपस्थित रहेको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बिरामीलाई अस्पताल जान वडाले नि:शुल्क एम्बुलेन्स उपलब्ध गराउने

काठमाडौँ । गोरखाको शहिदलखन गाउँपालिका वडा नम्बर ७ ले बिरामीलाई अस्पताल जानका लागि एम्बुलेन्स सेवा उपलब्ध गराउने भएको छ । बिरामीलाई स्थानीय स्वास्थ्य संस्थाबाट रिफर भई थप उपचारका लागि गोरखा जिल्ला अस्पताल…

thumbnail

योजना आयोगले सिफारिस नगरेका आयोजनाले बजेट नपाउने

काठमाडौँ । आगामी आर्थिक वर्ष २०७९/८० को बजेटमा योजना आयोगबाट सिफारिस नभएका आयोजनाहरूले बजेट नपाउने भएका छन् । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले आगामी वर्षको नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गर्दै आयोगबाट सिफारिस नभएका आयोजनाले…

thumbnail

गठबन्धन सही थियो भन्ने पुष्टि भयो : राष्ट्रिय जनमोर्चा

काठमाडौं । राष्ट्रिय जनमोर्चाले स्थानीय तह निर्वाचनमा सत्तारुढ दलबीच भएको गठबन्धन सफल भएको निष्कर्ष निकालेको छ । सोमबार बसेको पार्टीको केन्द्रीय सचिवालयको विस्तारित बैठकले स्थानीय तह निर्वाचनमा सत्तारुढ गठबन्धन नेकपा एमालेलाई परास्त…