जनता मावि दग्नाममा बार्षिक परिक्षा नतिजा प्रकाशन

धनिलाल गर्बुजा

दग्नाम । रघुगंगा गाउँपालिका–४ दग्नाममा रहेको जनता माध्यामिक विद्यालयको बार्षिक परिक्षाको नतिजा प्रकाशन भएको छ । आइतबार एक कार्यक्रम बिच जनता माध्यामिक विद्यालय दग्नामले बाल कक्षा देखी ९ कक्षा सम्मको बार्षिक परिक्षाको नतिजा प्रकाशन गरेको हो ।

विद्यालयको प्राङ्गणमा सम्पन्न भएको कार्यक्रममा विविध सांस्कृतिक कार्यक्रम सहित बर्षिक परिक्षाको नतिजामा पहिलो, दोस्रो, तेस्रो र उत्कृष्ट अंक प्राप्त गर्ने विद्यार्थीहरु लाई विद्यालयले अविर लगाई उज्वल भविष्यको कामना सहित पुरस्कार स्वरुप कापी कलम र चकलेट बितरण गरेको थियो । सबै भन्दा सर्बोत्कृष्ट अंक प्राप्त गर्ने विद्यार्थीहरु, बाल कक्षाका मिराज गर्बुजाले ९७%, कक्षा १ देखी ३ सम्मका जेनी गर्बुजा ९३%, कक्षा ४ देखी ५ सम्मका बेबिका गर्बुजा ९४%, कक्षा ६ देखी ७ सम्मका मिन्जा पुनले ६७%, अंक प्राप्त गरेका थिए ।

विद्यालयमा १५७ विद्यार्थी अध्ययनरत रहेको र बैशाखको महिना भित्रमा नयाँ भर्ना पहिलो प्राथमित्तामा रहेको प्रधानाध्यपक गुन पुनले जानकारी दिनु भयो । प्रअ पुन र शिक्षक अभिभावक संगका अध्यक्ष मेक बहादुर तिलिजाले मन्तव्य राख्नु भएको थियो । कार्यक्रममा विद्यालय व्यवस्थापन समितिका पदाधिकारी, शिक्षक अभिभावक संघका सदस्यहरु, बुद्धिजीवी, विद्यालयका प्रधानाध्यापक, सह प्रधानाध्यापक लगायत शिक्षक कर्मचारी तथा विद्यार्थीहरुको सहभागिता रहेको थियो । विद्यालय व्यवस्थाप समितिका अध्यक्ष धनिलाल गर्बुजाको सभापतित्व, विव्यस सदस्य जित बहादु गर्बुजाको स्वागत र सह प्रअ खड्क गर्बु्जाको संचालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बिरामीलाई अस्पताल जान वडाले नि:शुल्क एम्बुलेन्स उपलब्ध गराउने

काठमाडौँ । गोरखाको शहिदलखन गाउँपालिका वडा नम्बर ७ ले बिरामीलाई अस्पताल जानका लागि एम्बुलेन्स सेवा उपलब्ध गराउने भएको छ । बिरामीलाई स्थानीय स्वास्थ्य संस्थाबाट रिफर भई थप उपचारका लागि गोरखा जिल्ला अस्पताल…

thumbnail

योजना आयोगले सिफारिस नगरेका आयोजनाले बजेट नपाउने

काठमाडौँ । आगामी आर्थिक वर्ष २०७९/८० को बजेटमा योजना आयोगबाट सिफारिस नभएका आयोजनाहरूले बजेट नपाउने भएका छन् । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले आगामी वर्षको नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गर्दै आयोगबाट सिफारिस नभएका आयोजनाले…

thumbnail

गठबन्धन सही थियो भन्ने पुष्टि भयो : राष्ट्रिय जनमोर्चा

काठमाडौं । राष्ट्रिय जनमोर्चाले स्थानीय तह निर्वाचनमा सत्तारुढ दलबीच भएको गठबन्धन सफल भएको निष्कर्ष निकालेको छ । सोमबार बसेको पार्टीको केन्द्रीय सचिवालयको विस्तारित बैठकले स्थानीय तह निर्वाचनमा सत्तारुढ गठबन्धन नेकपा एमालेलाई परास्त…