अर्थुङ्गे २४ विद्यार्थीहरुलाई न्यानो कपडा वितरण

बेनी बुधबार माघ २ गते । बेनी नगरपालिका वडा नम्बर ६ का अध्यक्ष कृष्णबहादुर बानीयाँले विद्यार्थीहरुलाई न्यानो कपडा वितरण गर्नुभएको छ ।


बेनपा ६ अर्थुङ्गे स्थित जामुनाखर्क माध्यमिक विद्यालय र जामुनाखर्कमा रहेको विद्यामन्दिर आधारभुत विद्यालयमा अध्ययनरत २४ जना गरिब तथा विपन्न विद्यार्थीहरुलाई स्कुल पोषाक सूइटर वितरण गर्नुभएको हो ।


जामुनाखर्क माविका प्रधानाध्यापकसोमनाथ ढुङ्गानाको उपस्थितिमा वडा अध्यक्ष बानियाँले विद्यालयमा अध्ययनरत १७ जना विद्यार्थीहरुलाई सुइटर वितरण गर्नुभएको हो । गरिबी र विपन्नता कारण न्यानो कपडाबाट बञ्चित भएका बालबालिकाहरुलाई सहयोगले राहत मिलेको प्रअ ढुङ्गानाले बताउनुभयो ।


यसै गरी विद्यामन्दिर आधारभुत विद्यालयमा अध्ययनतर ७ जना विद्यार्थीहरुलाई पनि सुइटर वितरण गरिएको छ । गरिबीका कारण न्यानोकपडाको व्यवस्थापन गर्न नसकेका बालबालिकाहरुलाई रकम जुटाएर सहयोग गरेको वडा अध्यक्ष बानियाँले बताउनुभयो ।
वडा अध्यक्ष बानियाँको पहलमा युवा व्यवसायी नारायण जिसी,प्रकाश बानियाँ लक्ष्मण कटुवाल र विपिन खड्काले न्यानो कपडाका लागि ९ हजार रुपियाँ सहयोग गर्नुभएको थियो

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पिताको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा विद्यालयलाई शैक्षिक पोशाक वितरण

बेनी । स्वर्गीय बुबाको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा पारेर म्याग्दीका एक पत्रकारले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक पोशाक वितरण गर्नुभएको छ। पत्रकार हरिकृष्ण गौतमले स्वर्गीय पिता बालकृष्ण गौतमले अक्षर चिनेको बेनी नगरपालिका–५ पुलाडाँडास्थति चेतना…

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…