जन्मदिनमा शिक्षक दुङ्गगानाद्धारा विद्यार्थीलाई शैक्षिक सामाग्रि सहयोग

धन बहादुर रोका मगर (समिर)
बेनी शुक्रबार फागुन १० गते ।
बेनी नगरपालिका १० पात्लेखेतमा रहेको दिपक माध्यामिक विद्यालयका शिक्षकले जन्मदिनमा विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामाग्रि सहयोग गर्नुभएको छ । विज्ञान विषयमा अध्यापनरत शिक्षक बिस्नुप्रसाद दुङ्गगानाले २८ औ जन्मदिनको अबसरमा गरिब तथा जेहेन्दार बिद्यार्थीलाई ५ हजार रुपैयाँ बराबरको शैक्षिक सामाग्रि सहयोग गरि सामुहिक रुपमा जन्मोत्सव मनाउनुभएको हो ।

दुङ्गगानाले आफ्नो जन्मदिन भोज भतेर गरेर मनाउनु भन्दा बिद्यार्थी संग जन्मदिन मनाउदा फरक अनुभव भएको बताउनुभयो। उहाँले गरिब तथा जेहेन्दार विद्यार्थीहरुको शैक्षिक सामाग्रि खरिदमा पर्ने आर्थिक भारलाई केही कम गर्न सकियोस् भनि सहयोग गरिएको बताउनुभयो । दुङ्गगाना बिगत ६ बर्ष देखि दिपक माबिमा अध्यापनरत हुनुहुन्छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…

thumbnail

बाँझो जग्गा उपयोगमा ल्याउन गर्न घरेलु उद्योग महासंघको माग

म्याग्दी । नेपाल घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ म्याग्दीले बाँझो जग्गामा युवाहरुलाई परिचालन गरि उपयोगमा ल्याउन माग गरेको छ । सोमबार बेनी नगरपालिकाका प्रमुख सुरत केसीलाई ज्ञापन पत्र बुझाउँदै महासंघ म्याग्दीका अध्यक्ष…