बरंजामा जिप दुर्घटना , ७ जना घाईते

म्याग्दी । म्याग्दीको मंगला गाउँपालिका ३ बरंजामा बोलेरो जिप दुर्घटना भएको छ । मंगलबार अपरान्ह ४ बजेकाे समयमा ध १ ज ६०४ नम्वरको बोलेरो जिप दुर्घटना हुँदा जिपमा सवार सात जना घाईते भएका छन ।

जिप पाखाघर नेरको घुम्ती बाट करिव ३० मिटर तल पुगेर वाँसको घारीमा अड्किएको थियो । घाईतेहुनेहरुमा मंगला ३ निवासी प्रेम प्रसाद छन्त्याल, नन्दकली घर्ति, हरिकला रोका, मंगला ४ का भक्त प्रसाद पूर्जा, मंगला ५ का गिरी प्रसाद घर्ति र मंगला ५ कै चालक समेत रहेका कृष्ण फगामी रहेका छन ।

 

दुर्घटना लगत्तै स्थानीय युवाहरुले उद्धार गरि घाइतेहरुलाई बेनी अस्पताल ल्याएका थिए । घाइतेहरुको हात, खुट्टा, टाउको लगायत शरिरका विभिन्न भागमा चोट लागेको छ । बेनी अस्पतालमा उपचार पश्चात घाइतेहरुलाई डिस्चार्ज गरिएको मेडिकल सुपरिटेन्डेन्ट डा।जितेन्द्र कँडेलले जानकारी दिनुभयो ।

अहिले घाइते सवैको अवस्था खतरामुक्त रहेको छ । घुम्तीमा ब्रेक फेल भएपछि गाडि अनियन्त्रित भई सडकबाट तल खसेको प्रहरीले जनाएको छ । बोलेरो जिप मंगला ३ खानिगाउँबाट जन्ति र विहेको सामान लिएर मंगला ५ गहँते जान हिँडेको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

अफगानिस्तानका भूकम्प पीडितहरुलाई राष्ट्रसङ्घीय एजेन्सीहरूको सहयोग

एजेन्सी । अफगानिस्तानका भूकम्प पीडितहरुका लागि संयुक्त राष्ट्रसङ्घीय एजेन्सीहरूले सहयोग गरिरहेका राष्ट्रसङ्घीय प्रवक्ताले जानकारी दिएका छन् । राष्ट्रसङ्घका महासचिव एन्टोनियो गुटर्रेसका प्रवक्ता स्टेफान डुजारिकले दिएको जानकारीअनुसार संयुक्त राष्ट्रसङ्घीय निकायहरुले अफगानिस्तानका भूकम्प पीडितहरुलाई…

thumbnail

पत्नीको घाँटी थिचेर हत्या, पति र ससुरा पक्राउ

धनुषा । पत्नीको घाँटी थिचेर हत्या गरेको आरोपमा प्रहरीले पति र ससुरालाई पक्राउ गरेको छ । धनुषाको शहिदनगर नगरपालिका–८ नाथपट्टीकी गौरीदेवी मण्डलको घाँटी थिचेर हत्या गरेको आरोपमा उनका पति रामचन्द्र मण्डल खत्वे…

thumbnail

मृत्यु भएको साढे २ महिनापछि अमृताको अन्त्येष्टि हुँदै

बुटवल । शंकास्पद मृत्यु भएकी रूपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नं २ जानकी नगरकी अमृता खत्री टण्डनको साढे २ महिनापछि अन्त्येष्टि गरिँदैछ । घर पक्षले अमृताको छोराको शिक्षा–दीक्षाका लागि १४ लाख रुपैयाँ दिने…