काेराेना अपडेट बेनी नगरपालिका मंगला गाउँपालिका मुख्य समाचार म्याग्दी म्याग्दी न्युज विशेष

म्याग्दीमा थप तीन जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

बेनी । म्याग्दीमा थप तीन जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । संक्रमित हुनेमा बेनी नगरपालिका–७ का ४४ बर्षिय पुरुष ,मंगला गाउँपालिका –१ का २४ बर्षिय पुरुष र सोही गाउँपालिका वडा नम्बर ४ की २६ बर्षिया महिला रहेका स्वास्थ्य निर्देशनालय गण्डकीले जनाएको छ ।

स्वास्थ्य निर्देशनालयका अनुसार क्षयरोग उपचार केन्द्र ,पोखरामा गरिएको परिक्षणमा म्याग्दीमा दुई अन्य चार जिल्लामा गरी ५६ जना कोरोना संक्रमित थपिएका हुन् । यो संगै गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको कुल संख्या ५ हजार ६३३ पुगेको छ ।

म्याग्दीमा थपिएका संक्रमित मध्ये बेनी नगरपालिकाका एक पुरुषको पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान ,पोखरामा नमुना परिक्षण गर्दा कोरोना पोजेटिभ देखिएको थियो । ती संक्रमित पुरुषको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको र उनि पोखरामा आइसोलेशनमा बसेको स्वास्थ्य कार्यालय म्याग्दीले जनाएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ५७४३ कोरोना संक्रमित थपिए

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ५ हजार ७ सय ४३ संक्रमित थपिएका छन् । बुधबार स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता डा.जागेश्वर गौतमले सो कुराको जानकारी दिनुभएको हो । यस संगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको…

thumbnail

सुनसरीमा कोरोना संक्रमणबाट थप दुई जनाको मृत्यु

सुनसरी । सुनसरीमा कोरोना संक्रमित ५५ वर्षीया एक महिलाको मृत्यु भएको छ । गढी गाउँपालिका–४ बस्ने उच्च रक्तचापकी दीर्घरोगी महिलाको धरानस्थित बीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा उपचार गर्दागर्दै मृत्यु भएको हो ।…

thumbnail

धरानमा थप २ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु

धरान । धरानमा मंगलबार दिउँसो थप २ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ। वीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानको कोभिड अस्पतालमा उपचारको क्रममा दुवैको मृत्यु भएको हो। प्रतिष्ठानका सहप्रवक्ता डा. आशिष श्रेष्ठका अनुसार…

Write a Reply or Comment