म्याग्दीको रुममा जिप दुर्घटनामा २ को मृत्यु

म्याग्दी, शुक्रबार कार्तिक १५ गते । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका ३ रुममा शुक्रबार दिउसो जिप दुर्घटना भएको छ ।
दरवाङबाट यात्रु लिएर रुम जाँदै गरेको ध १ ज ५९५ नम्बरको जिप मालिका गाउँपालिका २ तास्के भिरमा दुर्घटना हुँदा दुइजनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको प्रहरी निरिक्षक ध्रर्व शर्माले जानकारी दिनुभयो ।

मृतकको पहिचान हुँन बाँकी रहेको उहाँले बताउनुभयो । जिप सडकबट पाँचसय मिटर तल खसेकाले उद्धारमा कठिनाई भएको उहाँले जानकारी दिनुभयो । १५ जना सामान्य घाईते भएका छन् । दरवाङ इलाका प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको टोलीले घाइतेको उद्धार गरेको हो ।
घटनाको विस्तृत विवरण आउन बाँकी रहेको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

इनार सफा गर्ने क्रममा डुबेर सुर्खेतमा एक जनाको मृत्यु

सुर्खेत । इनारमा डुबेर सुर्खेतमा एक जनाको मृत्यु भएको छ। जिल्लाको भेरीगंगा नगरपालिका–१० तोलीखोलामा इनार सफा गर्न गएको एक जनाको डुबेर मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतले जनाएको छ। प्रहरीका अनुसार भेरीगंगा…

thumbnail

बाटोमा हिँडिरहेका डाक्टरलाई कुटे ट्राफिक प्रहरीले

ललितपुर । ललितपुरको पुल्चोकस्थित आरोग्य प्रतिष्ठानमा कार्यरत एक जना डाक्टरलाई ट्राफिक प्रहरीले कुटेका छन् । आइतबार राति पौने ९ बजे ड्युटी सकेर घर फर्किरहेका (मेडिकल अफिसर) डाक्टर कुलबहादुर घिसिङमाथि ट्राफिक प्रहरी जवान…

thumbnail

रोपाइँ गर्ने क्रममा चट्याङ लागेर किसानको मृत्यु

धनगढी । कैलालीमा चट्याङ परेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । कञ्चनपुरको कृष्णपुर नगरपालिकाका-५ का ४८ वर्षीय पुनाराम चौधरीको चट्याङ लागेर मृत्यु भएको हो। मंगलबार बिहान गोदावरी नगरपालिका–३ मालाखेतीमा रेडियन्ट ग्यास कम्पनी…