गरिमा विकास बैंकद्धारा अस्पताललाई युरो गार्ड सहयोग

बेनी ,आइबार बैशाख २९ गते ।
गरिमा विकास बैंकले बेनी अस्पताललाई युरो गार्ड मेसीन सहयोग गरेको छ । म्याग्दीको सदरमुकाम बेनी नगरपालिका ८मा रहेको अस्पताललाई गरिमा विकास बैंकले करिब ४० हजार रुपैयाँ बराबरको सो युरो गार्ड मेसिन हस्तान्तरण गरेको हो ।

आइतबार एक कार्यक्रमका विच वडा नं ८ का अध्यक्ष रामकृष्ण बराइलीको उपस्थितीमा बैंकका संचालक डाक्टर भुपेन्द्र्र बहादुर खड्का र शाखा प्रवन्धक कमल प्रसाद ढुङ्गनाले अस्पताल व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष बेल बहादुर कटुवाल र क्लीनिकल कोओर्डीनेटर डाक्टर नवराज बस्ताकोटींलाई हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।

युरो गार्ड मेसिन हस्तान्तरण गर्नुहुँदै प्रमुख अतिथि समेत रहनुभएका डाक्टर खड्काले बैंकले सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत सो सहयोग गरेको बताउनुभयो । अस्पतालमा सेवा लिन आउने सेवाग्राहीलाई स्वस्थ खानेपानी उपलब्ध गराउने उदेश्य सहित बेनी अस्पताललाई युरो गार्ड मेसीन सहयोग गरिएको उहाँको भनाई छ । उहाँले सरकारले मात्र सबै धान्न नसक्ने भएकाले सबै मिली स्वास्थ सेवाको गुणस्तर विकासमा सरकारलाई सघाउनुपर्नेमा जोड दिनुभयो ।

कार्यक्रममा अस्पताल व्यवस्थापन समितीका अध्यक्ष कटुवालले युरो गार्ड सहयोग गरेकोमा बैंक प्रती आभार व्यक्त गर्नुभयो । अध्यक्ष कटुवालले अस्पतालमा सेवाग्राहीका लागि व्यवस्थीत खानेपानी सुविधा नहुँदा सेवाग्राहीले सास्ती व्यहोर्दै आइरहेको बताउनुभयो । बैंकको युरो गार्ड सहयोग संगै सेवा ग्राहीले शुद्ध खानेपानी उपभोग गर्न पाउने बताउनुभयो ।

व्यवस्थापन समितीका अध्यक्ष कटुवालको अध्यक्षथता , डाक्टर खड्काको प्रमुख आतिथ्यता,क्लीनिकल कोओर्डिनेटर डाक्टर बस्ताकोटीको स्वागत मन्तव्य र अस्पतालका नासु त्रिविक्रम आचार्यको संचालनमा कार्यक्रम समापन भएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

पिताको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा विद्यालयलाई शैक्षिक पोशाक वितरण

बेनी । स्वर्गीय बुबाको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा पारेर म्याग्दीका एक पत्रकारले विपन्न बालबालिकालाई शैक्षिक पोशाक वितरण गर्नुभएको छ। पत्रकार हरिकृष्ण गौतमले स्वर्गीय पिता बालकृष्ण गौतमले अक्षर चिनेको बेनी नगरपालिका–५ पुलाडाँडास्थति चेतना…

thumbnail

बेनी नगरपालिकाले ल्यायो ७३ करोड २२ लाख रुपैयाँको बजेट, उत्पादन र शिक्षामा जोड

सभामा छलफलपछि संशोधनसहित बजेट आजै पारित म्याग्दी ।म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० का लागि आज (शुक्रवार) आफ्नो बजेट, नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेको छ । ‘कृषि, पर्यटन र पूर्वाधार, स्वच्छ,…

thumbnail

बेनी नगरपालिका –७ मा सम्मान र योजना प्राथमिकीकरण

बेनी । बेनी नगरपालिका–७, मा शनिबार आगामी आर्थिक वर्ष २०७९÷८० मा सञ्चालन हुने योजना प्राथमिकीकरण र सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।नगरपालिका, प्रदेश र संघीय सरकारमा माग गर्ने योजना छनौटका लागि आयोजित…