लमसुङमा नेतृत्व विकास तथा उद्घोषण कला तालिम

बेनी,बुधबार जेठ ८ गते । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिका २ लमसुङमा नेतृत्व विकास तालिम तथा उद्घोषण कला तालिम संचालन भएको छ । गाउँपालिकाको आर्थिक सहयोग र वडा कार्यालयको आयोजनामा ४ गतेदखी सो तालिम सुरु भएको हो ।


१० दिन सम्म संचालन हुने सो तालिममा ४८ जना प्रशिक्षार्थीले सहभागिता जनाएका छन् । दुर्गम क्षेत्रमा रहेको लमसुङका महिला तथा युवाहरुको नेतृत्वको क्षमता विकास गर्ने उद्धेश्य सहित तालिमको आयोजना गरिएको आयोजक वडाध्यक्ष . गमप्रसाद विकले जानकारी दिनुभयो। तालिममा प्रक्षिक अधिवक्ता ममतादेवी शर्मा र सहायक प्रशिक्षक निरु छन्त्यालले प्रशिक्षण गराउनुभएको छ ।

सम्बन्धित समाचार

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकाको ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँ बजेट पारित

म्याग्दी । म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकामा कुल  ४० करोड ४९ लाख ४९ हजार रुपैयाँको बजेट पारित भएको छ । गाउँपालिकाको केन्द्र मुनामा सम्पन्न १६ औँ गाउँ सभामा अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनले प्रस्तुत गर्नुभएको आगामी…

thumbnail

दुर्गम खाम्लामा सडक पुग्यो

म्याग्दी । म्याग्दीको दुर्गम धवलागिरि गाउँपालिका –४, स्थित खाम्लामा सडक पुगेको छ । यस क्षेत्रमा निर्माण हुने तीनवटा जलविद्युत आयोजनाले संयुक्त रुपमा मालिका गाउँपालिका –७, खारादेखि खाम्लासम्म १० किलो मिटर सडकको ट्रयाक…

thumbnail

धवलागिरी गाउँपालिकामा आइतबार बिदा नहुने

बेनी ।म्याग्दीको धवलागिरी गाउँपालिकाले आईतबार सार्वजनिक विदा नदिने भएको छ ।मुनामा गाउँपालिका अध्यक्ष प्रेमप्रसाद पुनको अध्यक्षतामा सोमबार बसेको कार्यपालिकाको पहिलो बैठकलले गाउँपालिकाकाको कार्यालय, वडा कार्यालय र विद्यालय शनिबार बाहेक आईतबार देखि शुक्रबारसम्म…